הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאותת לישראל? צפו בשער הנפלא של חמד

גול עשירי באוסטרליה לחלוץ. קינדה כבש ב-2:3 של קנזס סיטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.21 - 10:20
תחילת כתבה

בזמן שישנתם, שני ליגיונרים ישראלים רשמו לילה מוצלח מעבר לים. תומר חמד המשיך בכושרו המצוין וכבש את שערו העשירי העונה באוסטרליה, במסגרת ה-2:2 של וולינגטון פיניקס מול פרת' גלורי. ב-MLS, גדי קינדה השלים 90 דקות וכבש ב-2:3 של ספורטינג קנזס סיטי על יוסטון דינמו.

הליגה האוסטרלית היא אמנם לא מהחזקות ביותר שיש לעולם הכדורגל להציע, אבל תומר חמד בהחלט נראה טוב ואולי מאותת לקבוצות הגדולות בישראל לקראת הפגרה שבפתח. החלוץ הישראלי השלים 90 דקות וכבש את השער הראשון של וולינגטון פיניקס בדקה ה-24, אך פרת' הפכה את התוצאה משערים של ברונו פורנארולי (61) וקאלום טימינס (74). בסופו של דבר ג'ושואה סוטיריו השווה בדקה ה-80, ו-וולינגטון החמיצה הזדמנות למהפך משלה כשאוליסס דווילה החמיץ מהנקודה הלבנה בדקה ה-90.

ישראלי נוסף שכבש - בליגת הכדורגל הבכירה בארצות הברית - הוא גדי קינדה. מתיאס ורה הארגנטיני העלה את יוסטון ל-0:1 מוקדם בדקה ה-13, אך קנזס סיטי הגיבה בבליץ בתחילת המחצית השנייה. זה התחיל עם שוויון של ג'יאנלוקה בוסיו בדקה ה-51, אלאן פולידו שהפך בפנדל תוך 10 דקות, ובישל לקינדה את ה-1:3 בדקה ה-65. מקסמיליאנו אורוטי הספיק רק לצמק לאורחת בתוספת הזמן (90+3). זהו שערו השני של הקשר העונה במדי קנזס סיטי, שמחזיקה במאזן של חמישה ניצחונות, שני הפסדים ותיקו אחד, ומודרגת שנייה במערב.