סנטה קלרה הגישה הצעה על מאוויס צ'יבוטה

פרסום ראשון: חלוץ לודוגורץ מחוזר בפורטוגל ומתלבט אם לשוב ארצה. יברח למכבי תל אביב ומכבי חיפה?

תומר לוי
תומר לוי  24.06.21 - 06:49
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ומכבי חיפה מחזרות אחריו, אבל יכול מאוד להיות שמאוויס צ'יבוטה לא יגיע לאחת מהן בזמן הקרוב. לערוץ הספורט נודע שסנטה קלרה מהליגה הפורטוגלית הגישה הצעה רשמית ללודוגורץ על מנת לצרף לשורותיה את החלוץ.

סנטה קלרה מעוניינת להחתים את צ'יבוטה לשלוש שנים וההצעה הגיע למנהל הספורטיבי של לודוגורץ. למרות ההצעה המסקרנת, החלוץ מתלבט האם אכן להיענות לה משום שמשפחתו רוצה לשוב לישראל.

יש לציין, כמובן, שמכבי ת"א עדיין מנסה לצרפו והיא הקבוצה הרצינית ביותר בישראל בנוגע לכך ואף הגישה ללודוגורץ הצעה. גם מכבי חיפה בתמונה כך שמצופה קיץ ארוך מאוד בגזרתו של החלוץ.

צ'יבוטה גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א, אבל לא שיחק בשורותיה, הושאל להפועל כפר סבא ולאחר מכן לבני יהודה איתה כמובן גם זכה בגביע. הכתומים רכשו את החלוץ בקיץ 2018 ושנה לאחר מכן נמכר ללודוגורץ בה הבקיע 19 שערים ב-69 הופעות והוסיף תשעה בישולים.

סנטה קלרה סיימה את העונה החולפת במקום השישי בליגה הפורטוגלית, הישג השיא בהיסטוריה שלה, אבל לא השיגה כרטיס לאירופה. מדובר במועדון בן 100 שנים שדשדש בליגה השנייה והשלישית וחזר לליגה הבכירה ב-2018/19 אחרי 16 שנות היעדרות.