בכיר בפיזה: "מאוד רוצים את יונתן כהן"

אחרי שדיווחים באיטליה סיפרו כי מונזה, קבוצתו של ברלוסקוני, הגדילה את הצעתה על כוכב מכבי ת"א ל-2 מיליון יורו - גורם בפיזה אישר לערוץ הספורט את ההתעניינות: "מאוד רוצים לצרף אותו"

תומר לוי
תומר לוי  20.07.21 - 17:21

תגיות: יונתן כהן

תחילת כתבה

ההצעה שתטרוף את הקלפים? על פי דיווח באיטליה, מונזה, קבוצתו של סילביו ברלוסקוני, הגישה הצעה חדשה על יונתן כהן בסך 2 מיליון יורו. היא מצטרפת לפיזה, כזכור, שכבש הגישה הצעה על כוכב מכבי ת"א.

במספר כלי תקשורת באיטליה מעריכים שמונזה ופיזה יאיצו בימים הקרובים את המגעים, כשההערכה היא שמכבי תל אביב אכן תסכים לשחרר אותו תמורת הסכום הנקוב. גורם מקצועי בכיר בפיזה אמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו לא יכולים להתייחס לציטוט, אך אני יכולים להגיד שאנחנו מאוד בעניין של יונתן כהן ומעוניינים לצרף אותו לפיזה".

על פי אותו פרסום, מונזה הגישה הצעה ראשונה בסך מיליון יורו שנדחתה על ידי מכבי ת"א. על פי אותם דיווחים, לאחר מכן, פיזה הציעה 1.5 מיליון יורו שגם כן נדחתה על ידי הצהובים, וכעת הגיעה ההצעה הגדולה ביותר: זו של מונזה, גם היא מהליגה השניה.

לא ברור כיצד מכבי ת"א תגיב להצעה החדשה, אבל נראה שאין עשן בלי אש, והתפתחויות בנוגע לעתידו של כהן עשויות להתרחש בקרוב.

מונזה סיימה את העונה החולפת במקום השלישי ופספסה את העלייה כשהפסידה בפלייאוף. כאמור, בעלי הקבוצה הוא נשיא איטליה ומילאן לשעבר סילביו ברלוסקוני, שלקח עמו את השותף להצלחה הכבירה במילאן, אדריאנו גליאני שמשמש כמנכ"ל. הקשר לרוסונרי לא נפסק כאן - שחקן העבר כריסטיאן ברוקי מאמן את הקבוצה, במדיה שיחקו בעונה שעברה קווין פרינס בואטנג ומריו באלוטלי, שהספיקו לקבל הודעות שחרור.