הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תאי בריבו: "מקווה למספרים דומים לשל שון וייסמן ומואנס דאבור"

החלוץ חגג את הצמד הראשון במדי וולפסברגר ב-2:2 עם טירול: "הבישול של אליאל פרץ ריגש אותי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.08.21 - 08:38
תחילת כתבה

הרומן בין הכדורגל האוסטרי לחלוצים ישראלים נמשך, כאשר אמש (שבת) תאי בריבו כבש צמד בכורה ב-2:2 של וולפסברגר נגד טירול. "קיוויתי שהשער יגיע מהר, כי מתחילת העונה אני מגיע למצבים", סיפר החלוץ הנרגש לערוץ הספורט. "אני שמח שזה הגיע בסופו של דבר. בצוות המקצועי אמרו לי כל הכבוד ושהם שמחים בשבילי, אבל כולם היו מבואסים כי רצינו והיינו צריכים לנצח".

בשער השני בריבו זכה לבישול מהנציג הישראלי השני בוולפסברגר, אליאל פרץ: "חיכיתי לשער הראשון כבר מתחילת העונה והוא באמת היה מרגש, אבל כשאליאל בישל לי התרגשתי הרבה יותר, כי שמחתי גם בשבילי וגם בשבילו. באמת מגיע לו הבישול הזה ואני מקווה ששנינו נמשיך לשתף פעולה יחד בצורה טובה".

אם ימשיך בקצב הכיבושים ההשוואות לשון וייסמן ומונאס דאבור ימהרו להגיע, אבל החלוץ טען: "אין לי מושג מה נכתב בתקשורת המקומית, אבל אני לא חושב שיש בינינו השוואות. כל אחד הוא שחקן בפני עצמו והם באמת עשו פה עונות מדהימות. אני מקווה שאני אעשה גם עונה דומה לשלהם מבחינת מספרים".

לאחר השערים שכבש, בריבו חגג עם ידיים מונפות לשמיים. "הקדשתי את השערים לאמא שלי ז"ל, אני מקדיש לה את כל השערים שאני כובש", סיפר. אגב, סוכניו של בריבו, שלומי בן עזרא וגלעד קצב התחייבו שאם הוא עובר לשחק באירופה הם תורמים סידורים לבתי כנסת באילת, עיר הולדתו של תאי לעילוי נשמתה של אמו, מאיה ז"ל וכך אכן היה. "זאת מחווה של שלומי ושל גלעד, הם אנשים מדהימים הם ריגשו גם אותי וגם את אבא שלי. זה לא מובן מאליו בכלל ואני באמת רוצה להגיד להם תודה ענקית", אמר החלוץ.