הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אטאלנטה הציעה 20 מיליון יורו על מנור סולומון

הקבוצה מברגמו מחפשת חתיכה אחרונה בפאזל ולא מוותרת על הכישרון הישראלי, אך שחטאר דונייצק מערימה קשיים ודורשת 30 מיליון יורו. באיטליה הודו שהחתמת השחקן לא תהיה פשוטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.21 - 06:27

רק לפני מספר ימים התבשר מנור סולומון את מי יפגוש בשלב הבתים של ליגת האלופות, אבל האם הוא יצטרך להתכונן ליריבות אחרות עוד לפני יריית הפתיחה? ובכן, על פי הדיווחים בתקשורת האיטלקית הבוקר (שבת) - ייתכן מאוד שכן.

העיתונאי המוביל שמסקר את הכדורגל האיטלקי, ג'יאנלוקה די מארציו, סיפר כי אטלאנטה, שהתעניינה בסולומון לא פעם, עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בעניינו. על פי הדיווח, הקבוצה מברגמו מחפשת חתיכה אחרונה לפאזל ומוכנה לשים את מבטחה בכישרון הישראלי.

אטאלנטה, שכבר הגישה לשחטאר דונייצק הצעה בגובה 15 מיליון יורו לפני כשנה, מוכנה כעת להעלות את הצעתה ל-20 מיליון יורו - אך האוקראינים מערימים קשיים ודורשים 30 מיליון יורו עבורו. לסולומון חוזה עד 2023 בקבוצה, ולפחות בינתיים, הוא לא מחדש אותו. המשמעות מבחינת שחטאר: סולומון יצטרך להימכר לכל המאוחר בקיץ הבא. כך או אחרת, די מארציו הודה שמדובר ב"עסקה קשה במיוחד".

בינתיים, סולומון ושחטאר מתכוננים לעוד עונה אירופית על הבמה הגדולה מכולן - השלישית ברציפות של הישראלי. כזכור, האוקראינים הוגרלו לבית קשה עם ריאל מדריד, אינטר ושריף טיראספול (כמעט זהה לבית של העונה שעברה).

בראיון ל"מגרש פתוח", סולומון עצמו התייחס לכך שלא נמכר עדיין: "הבהירו לי כבר מהקיץ שהם לא מוכנים למכור אותי ושהמאמן מתכנן שאהיה שחקן משמעותי. הם אמרו שרק אם תגיע הצעה עם סכומים מאוד גבוהים הם יסכימו למכור, וזה לא הגיע בכסף שהם רוצים. אני נהנה ושמח פה, אני לומד המון ומקווה לעשות עוד עונה גדולה, אם זה יקרה אני מאמין שהכל יהיה יותר פתוח. יכול להיות שאם לא היינו עולים לבתים משהו היה משתנה, אבל אני שמח שעשינו את זה".