הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרביעי באיטליה? 2 קבוצות אחרי תאי בריבו

חלוץ וולפסברגר מבוקש גם בסרייה א': גנואה בין המעוניינות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.01.22 - 19:13
תאי בריבו. יגיע לארץ המגף? (GETTY)
תאי בריבו. יגיע לארץ המגף? (GETTY)

האם הכדורגל הישראלי בדרך לנציג רביעי בארץ המגף? לפי דיווח הערב (חמישי) באיטליה, ייתכן שכן. תאי בריבו, חלוצה של וולפסברגר שמצא את הרשת 9 פעמים העונה, מעורר עניין בשתי קבוצות איטלקית: גנואה מהסרייה א' וברשייה מהסרייה ב'.

אין זה סוד שעל בריבו עוברת תקופה מצויינת. החלוץ בן ה-24, שעזב את מכבי פתח תקווה ללא עלות בקיץ האחרון כשסיים את חוזהו בשורות המלאבסים, עושה חיל בליגה האוסטרית והספיק להרשית 8 פעמים בליגה ב-16 הופעות, בנוסף לשער נוסך במסגרת הגביע. כזכור, בעונה שעברה כבש שישה שערים ב-28 משחקים בליגת העל.

כעת, ובדומה לשדרוג המקצועי שעבר שון וייסמן באותה הקבוצה באוסטריה, ייתכן וגם בריבו יעשה את קפיצת המדרגה לאחת הליגות הבכירות ביבשת. לפי פרסום באיטליה, גנואה מתחתית הסרייה א' מעוניינת בשירותיו של הישראלי. כזכור, עד לשבועות האחרונים מי שעמד על הקווים של הקבוצה היה לא אחר מאנדרי שבצ'נקו, אך אחרי כישלון גדול במסגרת המקומית, הוא פוטר. כמו כן, ברשיה, המדורגת במקום ה-2 בסרייה א', נמצאת גם כן בין המועמדות לקלוט את בריבו. אגב, במידה וינחת בקבוצה מהליגה השנייה באיטליה, יתחרה החלוץ ראש-בראש עם יונתן כהן על העלייה לסרייה א', שכן פיזה של אקס מכבי תל אביב נמצאת במקום הראשון עם נקודה אחת יותר מלברשיה.

כאמור, במידה ובריבו אכן ינחת באיטליה, הוא יהיה השחקן הרביעי בכחול-לבן שישחק בעונה זו בארץ המגף. בנוסף ליונתן כהן (פיזה), גם דור פרץ (ונציה) וסוף פודגוראנו (ספציה) מייצגים את ישראל במערב אירופה.