הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמץ אחרון: מלחמת ההצעות על מנור סולומון

ליון לחצה, ברוז' הסכימה לשלם יותר מכולן: השעות שלפני הסיכום בפולהאם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.04.22 - 13:20

מנור סולומון בדרך לחתימה רשמית בפולהאם שתשחק בעונה הבאה בפרמייר ליג. נציגיו, שלומי בן עזרא וגלעד קצב וכן סוכן העל, פיני זהבי נמצאים בשיחות עם האנגלים מזה כשלושה חודשים. אך מסתבר כי רגע לפני הסיכום, הגיע לישראלי מסע שכנועים מצידה של אחת הגדולות בליגה הצרפתית - ליון.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי עד לפני מספר ימים התנהלו שיחות מול הקבוצה הצרפתית, שהסכימה לשלם את סכום ההעברה עליו דווח בתקשורת האנגלית (7 מיליון פאונד). למרות זאת, סולומון העדיף לשחק בפרמיירליג וכן להתגורר בלונדון יחד עם זוגתו, דנה וושינה.

כעת, העסקה על סף חתימה כאשר כל הפרטים סוכמו עקרונית מול השחקן ומול שחטאר דונייצק, שתקבל אחוזים ממכירה עתידית של הכוכב הישראלי. מלבד קלאב ברוז', שהגישה הצעה גבוהה יותר ונחשפה באתר ערוץ הספורט, פולהאם הייתה הרצינית ביותר בנוגע לסולומון. זו גם אחת הסיבות שהישראלי העדיף לחתום בשורותיה.

מאמנה של פולהאם, מרקו סילבה הפורטוגלי שוחח עם הקיצוני מספר פעמים והבהיר כי הוא תומך בצעירים ובכדורגל התקפי, כפי ששיחקה שחטאר דונייצק. כמו כן, פולהאם הוכיחה שהיא לא עומדת בדרכם של שחקנים, כפי שפעלה עם פאביו קרבאליו שיחתום בליברפול. בסביבתו של סולומון סבורים שהוא יגיע בהמשך למועדון גדול מפולהאם.