הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העסקה נסגרה: פרטי החוזה של סולומון בפולהאם

משך החוזה של הישראלי, שווי העסקה, הרווח העתידי של שחטאר דונייצק ומתי יוכל להשלים את המעבר? הקיצוני בדרך לממלכה, ההודעה הרשמית צפויה לצאת בקרוב. כל הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.22 - 17:52

זה היה באוויר ב-24 השעות האחרונות ובקרוב זה גם יהפוך לרשמי - מנור סולומון יהיה שחקנה של פולהאם, הקבוצה האנגלית שנמצאת בדרך הבטוחה להעפלה לפרמייר ליג. אתמול בערב דיווחנו שהעסקה צפויה להיסגר תוך 24 שעות, וכעת פבריציו רומנו דיווח על סגירת העסקה.

כעת מתבררים פרטים נוספים על העברתו של הישראלי - הוא יחתום על חוזה עד 2027 ויצטרף לקבוצה ב-1 ביולי בכפוף לאשרת עבודה. סכום ההעברה יעמוד על 7.5 מיליון יורו בתוספת 15 אחוזים ממכירה עתידית שילכו לשחטאר.

פולהאם הביעה עניין בסולומון כבר בחודש ינואר, רק שאז הדיבור היה על סכומים גבוהים בהרבה מהעסקה שנסגרה היום. מלחמת רוסיה - אוקראינה שפרצה והעובדה שהישראלי לא שיחק כבר מספר חודשים השפיעו על מחירו.

ב-16 משחקים העונה סולומון הבקיע ארבעה שערים ובישל אחד נוסף עבור שחטאר בליגה המקומית. הישראלי שיחק בשלב הבתים של ליגת האלופות בכל אחת מ-3 העונות האחרונות והבקיע 4 שערים עד כה, שניים מתוכם מול ריאל מדריד ואחד מול מנצ'סטר סיטי.

פולהאם בראשות הצ'מפיונשיפ עם 83 נקודות, מרחק 14 מהמקום השלישי. הקבוצה עלתה ליגה ב-2017/18, ירדה כעבור עונה אחת, עשתה זאת שוב מיד לאחר מכן ובדרך לעליית ליגה שלישית בחמש שנים העונה.