הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אישתו לא רצתה להגיע". התגובות בברזיל

אחרי הסירוב של ערן זהבי לבוטאפוגו, בארץ הסמבה הסבירו את השתלשלות הסיפור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 06:25

הסיפור גמור? לפי שלל הדיווחים בברזיל מהבוקר (ראשון), עושה רושם כי ערן זהבי בדרך חזרה למכבי תל אביב, זאת אחרי שסירב להצעת בוטאפוגו. בארץ הסמבה ניסו להסביר כיצד התגלגלה ההחלטה של הישראלי.

"זה לקח ארבעה חודשים", נכתב באתר "LANCE" הברזילאי. "בוטאפוגו החלה בשיחות עם הישראלי כבר בפברואר, בחלון ההעברות הקודם", סיפרו.

"בשבוע שעבר הכיוון נראה היה חיובי, אך הסיבה לסירוב הגיעה אך ורק בגלל משפחתו", הוסיפו בברזיל. "אישתו, שי, לא רוצה לגור בברזיל, כשהיא שמה דגש על החשש הביטחוני בריו דה ז'ניירו. זהבי עצמו לא יעבור ללא משפחתו, אז הוא סירב".

ב"GLOBO" סיפרו כי העסקה היתה קרובה מאוד לסגירה: "זהבי היה בשלב מאוד מתקדם במו"מ עם בוטאפוגו, כשבין הצדדים היה הסכם שבעל פה, אבל הוא חזר בו מסיבות בטחוניות. אחת הסיבות שגרמו לו לסרב להצעה היתה הפלישה של אוהדי הקבוצה למתחם האימונים. המועדון ניסה לגרום לשחקן לשקול מחדש את ההצעה, אך ללא הצלחה".

ב"FOGAO" סיפרו כי "בוטאפוגו כבר חשבה שהכל סגור, אבל טוויסט של הרגע האחרון מהימים האחרונים גרם לשינוי בהחלטה של זהבי. המועדון עשה הכל כדי לשכנע אותו, כולל בצד הכלכלי. כעת, אחרי חופשה ביוון, זהבי מתקרב לחתימה במכבי תל אביב".