הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דמות מיסתורית". באיטליה ניתחו את כהן

הישראלי סומן כאחד הפרוייקטים של מאמנה החדש של פיזה. האזינו לראיון עימו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 09:35

מאמן חדש, אתגרים ישנים. נכון להיום (ראשון), יונתן הוא עדיין שחקנה של פיזה האיטלקית, ובאיטליה סימנו את הישראלי כאחד האתגרים המרכזיים של האיש החדש על הקווים בקבוצתו - רולאנדו מרן.

האזינו לראיון של יונתן כהן בפודקאסט "רדיו אזורי":

בכתבה שעלתה באתר "LA NAZIONE" האיטלקי, סומנו שלושה שחקנים עליהם יהיה חייב המאמן לתת דגש משמעותי, שכן יחדיו הם היוו השקעה של שישה מיליון יורו עבור המועדון. לצד לורנצו לוקה ואידריסה טורה, יונתן כהן קיבל משקל רב בידיעה.

"השחקן הראשון שינסה להתאושש תחת מרן הוא יונתן כהן", נכתב. "הוא הגיע לפיזה אחרי מו"מ מייגע עם מכבי תל אביב והוא תחת חוזה על 2026 במועדון. לאט לאט, ואחרי שסומן כהבטחה גדולה עבור הכדורגל האיטלקי, הוא הפך לסמל למיסתורין אחרי הניסיונות להתאקלם באיטליה", הוסיפו.

בכתבה המשיכו: "כהן חלק את הקשיים שלו באיטליה בטלוויזיה הישראלית, כשחזר למולדתו במסגרת חופשת הקיץ יחד עם אישתו. למרות זאת, יש לו מוטיבציה רבה להשתפר, ולמרות שהוא בחופשה, כשהוא מעלה לרשתות החברתיות את אימוניו האישיים בחדר הכושר בתל אביב מדי יום".

כזכור, ואחרי שנרכש ממכבי תל אביב תמורת 2.2 מיליון יורו, עונת הבכורה של יונתן כהן בפיזה לא היתה פשוטה. עם ארבעה שערים ובשני בישולים ב-29 הופעות בכל המסגרות, הישראלי בוודאי קיווה להטביע את חותמו בסריה B בצורה משמעותית יותר.