הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארליך: פדרר ענק, אבל גם מולו לא נרים ידיים

הצמד הישראלי כבר מתכונן למפגש אפשרי מול המדורג 1 בלונדון. אנדי רם: "נעשה את העבודה לא משנה נגד מי"

דניאל רוט, שליחת ערוץ הספורט ללונדון  28.07.12 - 21:20

אנדי רם ויוני ארליך העפילו הערב (שבת) לסיבוב השני של טורניר הזוגות במשחקים האולימפיים בלונדון. החדשות הטובות הן ש-4 שנים אחרי מפח הנפש בשלב המקביל בבייג'ין 2008, הפעם הישראלים עשו את העבודה עם ניצחון יפה - 6:7, 6:7 על הספרדים מארק לופס ומרסל גרנויירס. החדשות הרעות הן שבסיבוב הבא הם צפויים לפגוש את המדורג 1 בעולם רוג'ר פדרר ובן זוגו סטנילאס ואוורינקה , אם אלה ינצחו ביום ראשון נישיקורי וסאודה היפנים.

"ברור שפדרר הוא ענק אבל אנחנו צריכים לתת את הכל, להילחם ולא להרים ידיים גם מול", אמר יוני ארליך במחשבה לקראת מפגש אפשרי מול הפנומן משווויץ, "אנחנו מרוצים למרות שהזענו בלא מעט רגעים במשחק, אבל ברגעים החשובים התעלנו. אני שמח שנכנסנו טוב לתחרות כאן בווימבלדון".

"היה משחק מאוד קשה", הודה גם אנדי רם, "היה משחק ארוך, אבל אנחנו מאוד מרוצים שפתחנו את האולימפיאדה ברגל ימין, עכשיו אנחנו עם הפנים קדימה לשלב הבא, לא יהיה קל כי אנחנו יכולים לקבל את פדרר, אבל נבוא ונעשה את העבודה שלנו לא משנה מול מי. אני מקווה שגם נגדו נוכיח שאנחנו ברמה הכי טובה שיש".

"האווירה בינתיים הייתה רגועה", המשיך רם וסיפר על התחושות בלונדון, "אנחנו מניחים שבסיבוב הבא זה יהיה שונה. אנחנו גאים שאנחנו שוב באירוע הזה. נהנים מכל רגע וזה יילך איתנו כל הזמן. זו חגיגה גדולה ופשוט תענוג להיות כאן".