הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רם וארליך יפגשו את רוג'ר פדרר ואוורינקה בסיבוב ה-2

הצמד הישראלי יתמודד מול ה-1 בעולם ובן ארצו שניצחו את קאי נישיקורי וגו סואדה. הקרב: היום בערב. יהיה מעניין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.12 - 22:35
אדניוני. מפגש עם אלוף
אדניוני. מפגש עם אלוף
תחילת כתבה

אל תגידו שלא חיכיתם לזה. אנדי רם ויוני ארליך יפגשו בסיבוב השני של טורניר הזוגות את הראשון בעולם וכנראה השחקן הגדול בהיסטוריה, רוג'ר פדרר. הפנומן השוויצרי ובן ארצו סטניסלאס ואוורינקה גברו הערב (שני) על קאי נישיקורי וגו סואדה היפנים ויתמודד מול הצמד הישראלי מחר בערב (בסביבות 19:30).

זה לא הלך קל לפדרר ושותפו. המערכה הראשונה נמשכה 57 דקות ובסיומה היו אלא היפנים שדווקא חגגו עם 6:7 אחרי שאף אחד מהזוגות לא הצליח לשבור. זה כנראה העיר את השוויצרים שסיפקו 5 אייסים במערכה השניה והשיגו שבירה אחת מיד בפתיחה שסידרה להם 4:6.

ואז הגיעה המערכה השלישית ובמשחקון השלישי, הראשון בעולם וסטניסלאס ואוורינקה שברו ועד לסיום שמרו על השבירה למרות שהיפנים לא ויתרו וכבר הובילו 30:40  במצב של 5:4 אבל אז פדרר עלה לרשת וסגר את הסיפור עם כמה חבטות מדהימות. 

כעת מחכה להם פגישה עם הצמד הישראלי שפתח בצורה נהדרת את טורניר הזוגות עם ניצחון 6:7 6:7 על הספרדים מארק לופס ומרסל גרוניירס.

9 שנים לאחר שהחלו לשתף פעולה על הדשא בווימבלדון, הצמד הישראלי חזר פעם נוספת ללונדון. ב-2008, השניים הפסידו למיקאל לודרה וארנו קלמנט כבר בסיבוב הראשון. כעת הם כבר בסיבוב השני ואנדיוני מקווים הפעם להפוך את החוויה האולימפית לחיובית הרבה יותר. הבעיה: פנומן מחכה להם בשלב הבא.