הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרינה דרסה 0:6, 1:6 את שראפובה וזכתה בזהב

גמר כל כך חד צדדי לא נראה כבר המון זמן במשחקים האולימפיים. משחק אדיר לאלופת ווימבלדון האמריקנית שפשוט כיסחה את הדשא וזכתה במדלייה אולימפית אישית ראשונה. אזרנקה ניצחה את קירילנקו ולקחה את הארד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.12 - 15:42
סרינה וויליאמס. עוד זהב לאבא (gettyimages)
סרינה וויליאמס. עוד זהב לאבא (gettyimages)

גבירותיי ורבותיי, סרינה וויליאמס, ארה"ב. 14 טורנירי גרנד סלאם ומהיום (שבת), האלופה האולימפית של לונדון 2012. הטניסאית האדירה הזו פשוט היתה לבד על כר הדשא ושרפה כל חלקה פנויה עד שהשלימה זכייה כפולה בווימבלדון, בטורניר לפני כחודש והיום במשחקים האולימפיים. מוקדם יותר ניצחה ויקטוריה אזרנקה את מריה קירילנקו בקרב על מדליית הארד 4:6, 4:6.

 

אם אלו לא היו שתיים מהטניסאיות הטובות בהיסטוריה וודאי היינו חושבים שמדובר במשחק אימון של סרינה וויליאמס ולא בגמר טורניר היחידות במשחקים האולימפיים בלונדון 2012. כנראה שקשיי התחבורה בלונדון מנעו ממריה שראפובה להגיע לגמר כי היא פשוט היתה בלתי נראית לאורך כל המשחק וסיימה את הטורניר בבושת פנים.

אולי זה היה משחק חצי גמר הזוגות שסרינה היתה צריכה לרוץ אליו מיד אחרי גמר היחידות והיא פשוט רצתה לסיים את העסק הזה מהר. אולי היא קנאה באחותה הגדולה ונוס שהביאה לאבא מדליית זהב באולימפיאדת סידני 2000. אבל זה לא משנה מה, משחק כל כך חד צדדי בגמר זה פשוט בלתי נתפס. האמריקנית ניצלה כל מצמוץ של הרוסייה כדי להשיג נקודות וטרפה את כל הקלפים בלי להשאיר גרגיר. לא משנה מי היה עומד מולה, היא פשוט לא ראתה ממטר. לא כוחות.

מהלך המשחק: סרינה נכנסה חזק לעניינים ובשני המשחקונים הראשונים, שראפובה לא עשתה אפילו נקודה ואמריקנית עלתה בקלות ל-0:2. שראפובה כנראה לא הבינה עדיין שהיא במשחק הגמר ועושה המון טעויות. סרינה שמרה על ההגשות שלה ושברה שוב והויא כבר ב-0:4. לבסוף, סרינה הביסה את שראפובה במערכה הראשונה בלי להזיע 0:6.

גם במערכה השנייה שראפובה לא היתה טובה. סרינה שמרה על ההגשות, שברה ועלתה ל-0:3. תגידו מזל טוב, שראפובה הצליחה לשמור את המשחקון הראשון בגמר וצימצמה ל-3:1. האמריקנית בלי בעיות סיימה את המשחק עם 1:6 במערכה ו-0:2 באחד ממשחקי הגמר החד צדדיים בהיסטוריה.

ויקטוריה אזרנקה - מריה קירילנקו 4:6, 4:6
הבלארוסית המדורגת 1 בעולם כנראה תאבד את המקום הראשון בדרג, אבל עדיין, היא יכולה להסתפק ואפילו לשמוח על מדליית הארד האולימפית. אזרנקה שברה פעם אחת בכל מערכה וניצחה בקלות יחסית את הרוסיה בדרך לעמוד על הפודיום האולימפי בפעם הראשונה בחייה.