הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלגרי עצבני: "באלוטלי לא ילד וחייב להשתנות"

מילאן קנסה את החלוץ, המאמן: "אם היה משנה גישה, שופטים היו עוזרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.13 - 11:32
באלוטלי, לא מצמיח שכל (gettyimages)
באלוטלי, לא מצמיח שכל (gettyimages)
תחילת כתבה

מריו באלוטלי הושעה משלושה משחקים אחרי ההתפרעות שלו בהפסד האחרון לנאפולי, אבל מסתבר שגם במילאן לא מתכוונים לעבור על התנהגותו לסדר היום. הרוסונרי קנסו את החלוץ הבעייתי, שנשמע צועק לעבר השופט "אני אהרוג אותך", והמאמן השתלח בו בתקשורת.

"באלוטלי צריך להבין שהוא כבר לא ילד, הוא חייב להשתנות", הפציר המאמן מסימיליאנו אלגרי, שעדיין לא מצא פתרון לשחקן המופרע ביותר בסגל שלו. "אם הייתה למריו גישה אחרת, אז גם השופטים היו שומרים עליו".

"מריו טעה והעניש בכך את הקבוצה, את המועדון כולו ואת האוהדים", המשיך אלגרי בביקורת. "הוא כבר בן 23 וכדי להיות אלוף אמיתי אתה צריך לאמץ גישה נכונה כי אתה משמש דוגמא לכל מי שצופה בך. אני מקווה שהוא ילמד מזה וויבין שהוא מקשה על המועדון".

על פי "לה סטמפה", מילאן צפויה לשכור בעל תפקיד שהייתה צריכה להביא כבר מזמן, פסיכולוג ספורט, שינסה להדריך את מריו באלוטלי וכמה מחבריו הצעירים בנוגע להתנהגות ראויה על המגרש ודרך נכונה לפרוק תסכולים. בין השחקנים עליהם נכתב שזקוקים לעזרה נמצא גם סטפן א-שעראווי.

כפי שכבר פרסמנו כאן באתר, באיטליה מקשים להתרגל לעובדה שמריו באלוטלי צבר בקריירה שלו יותר כרטיסים צהובים (77) משערים (74), מאזן בהחלט מביך לחלוץ ובוודאי שלשחקן ההתקפה עליו בונה הנבחרת.

מילאן תתארח הערב אצל בולוניה במסגרת המחזור החמישי בסרייה A, כאשר במאזנה ניצחון בודד אחרי 4 מחזורים. הרוסונרי לא הפסידו ליריבתם בליגה מאז אוגוסט 2008, כאשר הפסד החוץ האחרון במפגשים בין השתיים היה בחודש מרס 2002.