דה רוסי: אנחנו בפסגה, ברור שאליפות זו מטרה

מאמן רומא מנמיך ציפיות גם אחרי 6 מחזורים מושלים, הקשר דווקא סטה מהקו: "יש פה קבוצה אמיתית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.09.13 - 08:34
6 מ-6 ומאזן 1:17. מה עוד צריך כדי לדבר על אליפות? דה רוסי (GETTYIMAGES)
6 מ-6 ומאזן 1:17. מה עוד צריך כדי לדבר על אליפות? דה רוסי (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאחרי שבעונה שעברה יובנטוס מחצה את הליגה ובקיץ עוד התחזקה, אחרי שנאפולי ביצעה רכש גדול ואחרי שאינטר הנחיתה את מצארי על הקווים, איש לא חשב על רומא כמועמדת לאליפות. אבל אחרי 6 מחזורים, דווקא הג'יאולרוסי מובילים את טבלת הסרייה A עם מאזן מושלם של ניצחונות והפרש שערים מפחיד של 1:17.

אתמול (ראשון) היתה זו בולוניה שהיה תורה לחטוף, וזה נגמר עם 0:5 מהדהד שהביאו פלורנצי, ג'רביניו (צמד), בנעטיה ואדם ליאייץ'. "המטרות שלנו לא התשנו", התעקש רודי גרסיה, שהגיע מליל וחווה הצלחה אדירה עד כה. "לא שיניתי את דעתי גם הפעם. המטרה היא לחזור להשתתפות באירופה ולהגיע עד הישורת האחרונה קרובים ליריבות האחרות שמועמדות, כמו יובנטוס ונאפולי".

"אני מרוצה מאוד מג'רביניו" הוסיף המאמן. "הוא שחקן שצריך בטחון, וחייבים להבין שההזדמנויות שהוא יוצר לא היו מגיעות אם הוא לא היה על הדשא. הוא עושה דברים שאחרים לא מסוגלים, כך שגם אם הוא טועה או מאבד כדורים, אני מעדיף אותו על המגרש מאשר על הספסל".

דניאלה דה רוסי קצת סטה מהקו שמנמיך ציפיות: "הניצחון מוסיף לנו בטחון, אנחנו כבר לא מקלקלים לעצמנו כמו בעבר. גם אם מישהו טועה, אנחנו משחקים כמו קבוצה אמיתית עכשיו. אנחנו מובילים את הטבלה אחרי 6 משחקים, אז זה טבעי שנחשוב על אליפות ונגדיר זאת כמטרה. למרות הכל, כרגע אנחנו לא הקבוצה הכי חזקה בליגה עדיין. אירופה? אני בטוח שנחזור להשתתפות במפעלים בתום העונה".