3 שנים באיחור: טרזגה הוזמן להיפרד מיובנטוס

החלוץ הצרפתי, שהבקיע 171 שערים במדי הגברת, יגיע לטורינו ב-14 בדצמבר

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.13 - 15:50
תחילת כתבה

הוא עזב באוגוסט 2010 להרקולס בעקבות אשתו, אבל מעולם לא באמת נפרד כמו שצריך. שלוש שנים עברו והגברת הזקנה הזמינה את דויד טרזגה לפרידה רשמית ומרגשת, שתיערך בטורינו ב-14 בחודש דצמבר הקרוב.

דויד טרזגה, שהובא ממונאקו ב-2000 על ידי לוצ'יאנו מוג'י, הפך עד מהרה לאחד הסקוררים הגדולים בתולדות יובנטוס. עם 171 שערים ב-320 משחקים במדי הלבן-שחור הוא השחקן הזר שהבקיע הכי הרבה שערים במועדון.

האירוע המרגש יתקיים ביום המשחק מול ססואולו במסגרת המחזור ה-16 באיצטדיון היפהפה של יובנטוס. "כמו שהובטח, אגיע לטורינו", הודה טרזגה. "זאת הזדמנות חשובה בשבילי בגלל שיש לי קשר חזק עם המועדון. מעל לכל, אני רוצה לראות את כל האוהדים שוב. אהיה באיצטדיון כדי לחגוג איתם".

דויד טרזגה זכה עם יובנטוס בארבע אליפויות, כאשר שתי האחרונות מתוכן נשללו בעקבות פרשת הקאלצ'יופולי. הוא היה אחד המעטים שנשארו עם הגברת הזקנה גם בליגה השניה ועזר להחזיר אותה לסרייה A בסיום עונת 2006/7.

לאחר העונה בהרקולס עבר טרזגה לבני יאס מאיחוד האמירויות הערביות, לפני שהצטרף לקבוצה שאהד בנעוריו בארגנטינה, ריבר פלייט. הוא עזר להעלות את המיז'ונריוס לליגה הבכירה, אבל בעונה שעברה סבל מפציעות, עבר ניתוח ובקיץ האחרון הצטרף לאלופה ניואלס אולד בויס, קבוצתו הקודמת של טאטה מרטינו.