פאולו מאלדיני: הרסו את מילאן שלי וזה כואב מאוד

הסמל של הרוסונרי בראיון נדיר ל"גאזטה": "ברברה ברלוסקוני רצתה שאשוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.14 - 11:37
תחילת כתבה

מקום 11 בטבלה, פער של 40 נקודות מהפסגה, 11 הפסדים מתחילת העונה, 9 ניצחונות בלבד מ-28 מחזורים, רצף של ארבעה הפסדים בכל המסגרות והמון תסכול. המצב של מילאן עד כדי כך גרוע שאפילו פאולו מאלדיני לא הצליח להתאפק.

"הרסו את מילאן שלי, וזה כואב מאוד", תקף בראיון ל"גאזטה דלו ספורט" פאולו מאלדיני, מספר 3 האגדי שלבש את מדי האדום-שחור מגיל עשר ב-1978 ועד 2009. "כואב לראות איך זורקים הצידה את כל מה שיצרנו בעבודה קשה במשך 10 שנים. אין כאן שום פרויקט".

"סיידורף לא אשם", התעקש מאלדיני, שהוזכר כאחד המועמדים להחליף את המאמן הקודם מאסימיליאנו אלגרי. "היו שני ראיונות, ברברה ברלוסקוני רצתה שאחזור למילאן. אחרי שבוצעו חילופי המאמנים, אף אחד כבר לא דיבר איתי".

"אם אני אחזור יום אחד לאמן את מילאן, זה יהיה תלוי באנשים שאקיף את עצמי בהם", הסביר המגן-בלם לשעבר. "המנכ"ל אדריאנו גליאני מרגיש כל יכול, הוא עושה הכל. לפעמים זה עובד ולפעמים לא, אבל בבסיס של כל המערכת צריך לעמוד ידע".

ומה היה לו להגיד על מריו באלוטלי? בעיקר דברים רעים. "הוא אפילו לא אלוף. פאטו היה אותו דבר. ביום שהוא ייקח את הקבוצה על הכתפיים שלו במשך 90 דקות, הוא יהיה שחקן גדול. הוא עושה את זה לפרקים בלבד. אני לא מכיר אותו, אבל יש לי תחושה שאם הוא היה ביובנטוס, שם יש שיטה, מאמן חזק וקבוצה מגובשת, הוא היה עולה מדרגה".

מילאן תתארח ביום ראשון הקרוב אצל לאציו וביום רביעי שלאחר מכן תצא למשחק חוץ קשה נוסף, הפעם מול פיורנטינה. הרוסונרי נמצאים במרחק 12 נקודות מאינטר, שנמצאת במקום האחרון שמוביל לליגה האירופית בסיום העונה.