סאנטי נשבע: "אעשה הכל כדי להגן על אינטר"

המגן בן ה-40 ערך את משחקו האחרון בסן סירו (1:4 על לאציו) לפני שיעשה הסבה למנהל ספורטיבי בקבוצה: "לא יודע אם אצליח, אך אתן הכל כדי לשמור על כבוד המועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.14 - 09:17
סמל אמיתי בכחול-שחור. סאנטי (gettyimages)
סמל אמיתי בכחול-שחור. סאנטי (gettyimages)
תחילת כתבה

חמש אליפויות, ארבעה גביעים, זכייה אחת בליגת האלופות אחת בגביע אופ"א. אלה רק חלק מההישגים שרשם חאבייר סאנטי ב-19 שנותיו במדי אינטר. קפטן הנראזורי ערך אמש (שבת) את משחקו האחרון בסן סירו לפני הפרישה וזכה לטקס מיוחד ומרגש מול הקהל הביתי, שליווה אותו במשך כמעט שני עשורים שלמים. מספר 4 בכחול-שחור עלה כמחליף בדקה ה-52 וסייע לחבריו לפרק 1:4 את לאציו.

"אני מודה לכולם, זה רגע מאוד מרגש עבורי", אמר חאבייר סאנטי בטקס הפרידה מהאוהדים בסן סירו, "אני רוצה להודות לכל מי שהיה קרוב אליי במהלך השנים באינטר וכמובן למשפחתי ולאשתי וגם לאבא שלי שרואה אותי מהטלוויזיה בבית בארגנטינה. אני גם רוצה להודות לאמא שלי, שנמצאת עכשיו בגן עדן ואני בטוח שהיא מאושרת כמוני. מגיע גם תודה גדולה למשפחת מוראטי על האמון שהפגינה בי במהלך השנים".

לאחר שסיים את רשימת התודות הארוכה, שכללה גם את הבעלים האינדונזי תוהיר, את המועדון והאוהדים, הוסיף סאנטי: "אני שמח על כך שהצלחתי לתת קריירה נהדרת עם החולצה של אינטר, שאותה אני אוהב מעומק ליבי. בשלב הזה אני חייב לעזוב את המשחק, אבל אני מתרגש מכך שאמשיך לתרום למועדון. זה דבר שתמיד רציתי לעשות".

"אני לא יודע אם אצליח בתפקיד החדש", אמר המגן שיעשה הסבה למנהל מקצועי, "אבל אני יכול לומר שאעשה הכל כדי להגן על אינטר כפי שעשיתי על המגרש. אגן על החולצה של אינטר ועל כבוד המועדון". לפני הסיום פנה הארגנטיני לאוהדים ואמר: "למדתי לאהוב את החולצה הזו בזכותכם, עכשיו אני מבקש שתמשיכו לאהוב את המועדון, בדיוק כמוני".