פודולסקי נחת במילאנו: "פורצה אינטר!"

חלוץ ארסנל אמור לעבור היום בדיקות ולחתום אצל הנראזורי עד תום העונה

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.15 - 07:43
ברוך הבא למילאנו!
ברוך הבא למילאנו!
תחילת כתבה

תגידו מזל טוב לשחקן אינטר החדש - לוקאס פודולסקי. בימים האחרונים היו לא מעט ידיעות הקשורות למעבר שלו לאינטר אבל בשעות האחרונות זה - זה כבר הופך לעובדה גמורה, כשהחלוץ נחת במילאנו כדי לפגוש את ראשי המועדון ולחתום על החוזה. היום הוא צפוי לעבור בדיקות הרפואיות במועדון ואז כמובן ההחתמה הזו תהפוך לרשמית.

אמש (בין שישי לשבת) הוא נחת בשדה התעופה בעיר ואפילו העניק מספר ציטוטים לתקשורת המקומית. "דיברתי עם רוברטו מאנצ'יני, הוא רצה אותי", אמר חלוץ נבחרת גרמניה, "אני שמח להיות פה, אני יודע שהסריה א' זו ליגה מאוד תחרותית וחזקה".

"אני רוצה לעזור לאינטר להגיע לצ'מפיונס", הוסיף האקס הטרי של ארסנל, "מה המסר שלי לאוהדים? פורצה אינטר! אני מאושר ומקווה שנעשה עונה טובה".

מדובר כרגע בהשאלה מהתותחנים כאשר החלוץ בן ה-29 לא זכה לדקות רבות תחת ארסן ונגר. אגב, אותו ונגר אמר רק השבוע כי "ההתעניינות של אינטר היא בדיחה" ולאחר מכן, כבר לקח צעד אחורה וטען כי "אינטר שיפרה את ההצעה שלה וההצעה החדשה שלה היתה כבר יותר רצינית''.

במדיה של ארסנל, פודולסקי כבש 31 שערים מאז שנחת בלונדון ב-2012 אבל העונה לא זכה לפתוח בהרכב, ובשבועות האחרונים היו לא מעט דיווחים המציינים שהוא מתוסכל במועדון, כשהשיא הגיע לפני המשחק נגד סאות'המפטון כשהוא גילה שהוא מחוץ ל-11.