"לא יודע אם יש אהבה ביני לאנשים באינטר"

איקרדי פתח את הלב בפוסט: "סירבתי להצעות קשות לסירוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.19 - 09:33
תחילת כתבה

בתקופה האחרונה, נראה שמאורו איקרדי הגיע לנקודת אל חזור באינטר. אחרי שנשלל ממנו סרט הקפטן בגלל קשיים במו"מ על חוזה חדש, הארגנטיני בחר לחשוף את אשר על ליבו עם מסר נוקב באינסטגרם שלא חוסך בביקורת כלפי המועדון.

"ברגעים הקשים ביותר הראיתי את האהבה שלי לאינטר. החלטתי להישאר בה, איתה כשהרגשתי שאני אוכל לחזק אותה עם השערים שלי. היינו חזקים מהקשיים שלנו גם כשהספידו את הסיכויים שלנו ולמרות הכל תמיד בחרתי להישאר. סירבתי להצעות שלאחרים היה קשה מאוד לסרב", כתב איקרדי.

"שיחקתי עם כאב שהביא אותי לדמעות אחרי משחקים ובימים העוקבים, אבל התעקשתי לשכוח ממנו כשהמטרה היחיד הייתה לתת הכל כדי לעזור לאינטר. מבחינתי הייתה רק אינטר והראיתי לילדים שלי שצריך לתחזק את התקווה. לימדתי אותם שקשה לנצח, אבל לעשות את זה עם אינטר זאת משמעות מיוחדת".

"אני יודע מה זו אהבה עבור אינטר והאוהדים שלה גם יודעים זאת משו שהם ראו כמה קשה עבדתי, נלחמתי ובכיתי. כל ההקרבה שעשיתי הייתה בגלל האהבה לצבעים הללו", הוסיף איקרדי וטען: "אני לא יודע אם יש כרגע אהבה וכבוד ביני לאינטר והאנשים שלוקחים בה את ההחלטות. אני לא יודע אם למישהו יש את הרצון והתשוקה לפתור את הבעיות לטובת אינטר בלבד".

"הרבה דברים יכולים לקרות במשפחה - טובים ורעים - ועם אהבה אפשר לסבול דברים קשים, אבל אסור שיהיה חסר כבוד בין שני צדדים. אלו הערכים שתמיד נלחמתי עליהם. זה הסיפור שלי באינטר. עם אינטר".

View this post on Instagram

🙏 #MI9

A post shared by Mauro Icardi - MI9 (@mauroicardi) on