בובאן: "זלאטן בן 38 ולא שיחק חודשיים"

מילאן תוותר? המנהל המקצועי הודה: "אנחנו מתלבטים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.12.19 - 18:08
תחילת כתבה

האם מילאן תחזור בה מהסיכום עם זלאטן איברהימוביץ'? כזכור, לפני כשבועיים דיווחים באיטליה הבהירו כי החלוץ בדרך חזרה לרוסונרי, אך ראיון של מנהלה המקצועי של הקבוצה, בובאן זבונימיר, מעמיד בספק את החזרה המרגשת של הענק השבדי לסן סירו.

"אנחנו צריכים לראות מה יקרה במחזורים הקרובים", אמר כוכב העבר של המועדון, "איברה הוא פתרון שונה מכל האחרים. הוא יכול לתת לנו המון בטווח הקצר ולכן האופציה הזו מיוחדת. נראה אם יהיה צורך לצרף אותו עכשיו או בסוף העונה. יש לו אופי קיצוני שמשנה לגמרי את הדינמיקה הקבוצתית. הוא בן 38 ולא שיחק כבר חודשיים, אנחנו מתלבטים אם להחתים אותו כשיש רק חמישה חושים עד סוף העונה".

מילאן מדורגת עשירית בסרייה A ומרוחקת 11 נקודות מהמקום שמוביל לליגת האלופות. ביום ראשון הקרוב היא תעמוד בפני משחק שיכול לשנות לה את העונה, כשתתארח אצל אטאלנטה השישית. מלבד זאת, ההתקפה של הרוסונרי בין החלשות בליגה והיא כבשה 16 שערים ב-16 מחזורים, אך היא הפגינה שיפור ביכולת במחזורים האחרונים.

בנוסף, גם נאפולי שללה את את אופציית הגעתו של החלוץ. "יש לנו סדרי עדיפויות אחרים בשלב הזה", אמר נשיא המועדון, אורליו דה לורנטיס. אז מילאן מתלבטת, הקבוצה מדרום איטליה לא מעוניינת וסימן השאלה סביב עתידו של איבדה הולך וגדל. "באתי, ראיתי, ניצחתי" כתב זלאטן בהודעת הפרידה מלוס אנג'לס גלאקסי, האם זו הייתה הודעת סיכום קריירה? התשובות אצל הענק השבדי.