רונאלדו: "אין לי פגמים, אני תמיד מקצוען"

CR7 דיבר בראיון על יובנטוס, יורו 2016, ומה אמר לו בופון אחרי המספרת?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.12.19 - 18:00
תחילת כתבה

בזמן שהוא נופש עם משפחתו בפגרת חג המולד, פורסם היום (חמישי) ראיון עם כריסטיאנו רונאלדו ברשת "DAZN איטליה", בו דיבר על עצמו, התואר הכי גדול שבו זכה, מה הפגמים שלו ומה בופון אמר לו אחרי המספרת שספג ממנו?

רונאלדו התייחס ליורו 2016, שמבחינתו היה התואר הכי גדול בקריירה שלו: "התואר הכי חשוב שזכיתי בו בקריירה היה זה עם הנבחרת, אליפות אירופה עם פורטוגל. צחקתי, בכיתי, הייתי מאמן וסבלתי. השתכרתי אחרי המשחק, בכיתי עד שהתייבשתי. שתיתי רק כוס שמפניה וקצת השתכרתי. בדרך כלל אני לא שותה, אבל זה היה יום כל כך מיוחד. זה התואר הכי חשוב עבורי".

כשנשאל מה היתרונות והחסרונות שלו, הפורטוגלי הגיב ב'צניעותו' האופיינית: "אני הכי טוב כרגע. אני מאוד אינטליגנט ואין לי פגמים. אני תמיד מקצוען".

הוא השיב באופן דומה גם לשאלה מי מבחינתו השחקן הטוב בליגה האיטלקית: "כמו שאנחנו יודעים, זכיתי בתואר השחקן הטוב בליגה האיטלקית, אז עכשיו זה אני, לא יודע לגבי השנה הבאה. בשנה החולפת הייתי השחקן הכי טוב בסרייה A, אבל צריך להגיד שיש הרבה שחקנים טובים באיטליה. זה שהשחקנים בחרו בי זה כבוד גדול ואני מקווה לזכות בזה שוב בשנה הבאה".

מבחינתו של CR7, השער הגדול בקריירה שלו היה נגד קבוצתו הנוכחית, יובנטוס, אז הכניע את ג'אנלואיג'י בופון במספרת רבע גמר ליגת האלופות: "זה היה שער מאוד מיוחד באצטדיון יפהפה, ונגד קבוצה גדולה. הקהל הריע לי וזה היה לילה מיוחד מאוד. כשדיברתי בופון, תמיד חשבתי שמולי נמצא אדם טוב. בחור נחמד ושמח. אחרי השער, הוא פשוט בירך אותי והיה לבבי. אני זוכר אותו טוב מאוד, תמיד חשבתי שהוא בחור טוב, ויכולתי להיווכח בזה בעיניים שלי".

הפורטוגלי התייחס גם לקבוצתו הנוכחית, יובנטוס, בה הוא נמצא בעיצומה של עונתו השנייה: "אני אוהב כל מה שקשור ליובנטוס. יש תרבות נהדרת, זה המועדון הכי טוב באיטליה. יש היסטוריה גדולה מאחוריי ואני שמח להיות שם. אני רוצה לזכות בהרבה תארים עם יובנטוס".