"כמעט השתגעתי": לוקאקו על הקשיים בבידוד

החלוץ של אינטר סיפק ראיון אנושי. "אני מתגעגע לאמא שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.20 - 18:21
תחילת כתבה

ההתמודדות עם הקורונה לא פוסחת על אף אחד. כשבכל יום אנו נחשפים לסרטונים ותמונות של כוכבי כדורגל מתמודדים עם הבידוד, הפעם היה זה רומלו לוקאקו, זהתראיין מביתו במילאנו לערוץ היוטיוב של איאן רייט.

כשהוא נמצא באחד המקומות הכי מועדים לפורענות מבחינת הדבקה, החלוץ הבלגי סיפר על הקשיים שבסגר: "כמעט השתגעתי אתמול", אמר לוקאקו. החלוץ שנמצא בבידוד מעל כמעט שבועיים אמר את מה שרבים מאיתנו חווים: "אני לא יכול לצאת החוצה, אפילו לא לקניות. אני פשוט נעול בבית".

לוקאקו המשיך לספר על התחושות הקשות אותן הוא חווה בתקופה זו: "אני פשוט מתגעגע לחיים נורמלים. להיות עם אימי, עם הבן שלי, או אח שלי. זה נורא. אי אפשר להיות בקשר רגיל עם בני אדם".

בעקבות משבר הקורונה והפסקת הליגות, ביניהם כמובן האיטלקית, באינטר מנסים למצוא פתרונות כדי שהשחקנים יישארו בכושר פיזי סביר. לוקאקו סיפר שהוא שומר על דיאטה קפדנית והוא שהמועדון בקשר הדוק איתו.

בסופו של דבר, את הראיון שהעניק לוקאקו אפשר לתמצת במשפט אחד שאמר, איתו רבים מחובבי הספורט בכל העולם כנראה יכולים להזדהות: "אני מתגעגע לאימונים ולמשחקים מול הקהל. עכשיו אני מעריך את מה שהיה לי".