לא נפל רחוק: צפו ברונאלדו ג'וניור מלהטט

מספר שערים כפול וצבא אוהדים. האבא: "יתקשה להתעלות מעלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.20 - 11:40
תחילת כתבה

בוידאו: הבן של רונאלדו נלהטט במדי יובה

נסו לדמיין, ולו לרגע אחד, איך זה מרגיש להיות רונאלדו. דמיינו את המצלמות רודפות אחריכם לכל מקום, את ההודעות שנשלחות לנייד בכל שעות היממה ואת כמות האנשים שמנסים להתקרב רק קצת ולגעת באבק הכוכבים. עכשיו, נסו לדמיין איך זה מרגיש להיות הבן של כריסטיאנו רונאלדו.

על פניו זה נשמע כמו החיים המושלמים, אבל רונאלדו ג'וניור בן ה-10 לא הגיע עד איטליה כדי לנוח על שפת הבריכה. למעשה, מאז שאביו עבר ליובנטוס והוא "נאלץ" לעבור לאקדמיה של הגברת הזקנה גם כן, הוא הפך לכוכב של ליגת הילדים האיטלקית. אם אביו, שעבר מריאל מדריד ביולי 2018 תמורת 112 מיליון יורו, כבש 34 שערים מאז - אזי שהוא כמעט והכפיל את הכמות והגיע ל-58 שערים ו-18 בישולים ב-28 משחקים - שיא ליגה חדש.

ההייפ סביבו התחיל כבר במשחק הבכורה שלו ביובה, אי שם בספטמבר 2018. כבר אז הוא כבש ארבעה שערים והראה לכולם מה יש לו ברגליים, ובאפריל הוא הבקיע שביעייה במחצית מול סי.אס מריטימו. נכון, עוד מוקדם לדעת אם הוא באמת יכול ללכת בדרכו של אביו, אבל רונאלדו סניור כבר הודה שהוא הסתגל לחיים באיטליה יותר טוב ממנו.

"הוא התאים את עצמו ממש טוב ליובנטוס", אמר רונאלדו בראיון במולדתו. "היה לו נחיתה יותר קלה מאשר לי. אני מקווה שהוא יוכל להיות כמו אביו. הוא טוען שהוא יהיה יותר טוב ממני, אבל אני אומר שזה הולך להיות קשה".

אם תהיתם, הכדורגל של רונאלדו ג'וניור מתחיל לפתח דמיון לצורת המשחק של אביו, וגם כמות העוקבים באינסטגרם מתחילה לצבור תאוצה. יממה אחרי שהצטרף לרשתות החברתיות, רונאלדו ג'וניור צבר 800,000 עוקבים - וחלקם, תתפלאו, מאוד דואגים לשלומו. בתמונה שהעלה אביו,  בה רואים את הילד מנסה "לעשות שרירים" כמו אביו, האוהדים כתבו: "סטרואידים"; "מחריד. הוא ילד, לא איש קטן"; "הוא בן שבע! עזוב אותו!".