קיין בחוד, זידאן על הקווים: שאיפות יובה

דיווח: מאמן ריאל מדריד במגעים, החלוץ יחליף את היגוואין?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.20 - 14:05
תחילת כתבה

באיטליה אמנם אין עדיין כדורגל, ומקווים מאד שהיעדים שהציבו לחזרה לשגרה ולסיום העונה אכן ריאליים לנוכח התפשטות נגיף הקורונה במדינה. בכל מקרה, בינתיים מועדונים שונים ממשיכים לתכנן את העונה הבאה, ואצל יובנטוס עשויים להיות מספר שינויים יחסית דרסטיים ומשמעותיים.

שינוי אחד אפשרי הוא בנוגע לעמדת המאמן. היום (ראשון) עלו דיווחים רבים בכלי התקשורת בארץ המגף על כך שהגברת הזקנה חזרה לאופציית זינדין זידאן, ובעצם כבר מנהלת איתו מגעים כדי שהוא יחליף את מאוריסיו סארי. זוהי לא הפעם הראשונה שהשם של מאמן ריאל מדריד קושר לאלופת איטליה. יש לו חוזה אצל הבלאנקוס עד קיץ 2022, אך בטורינו מעריכים כי יהיה ניתן להוציא אותו מספרד.

כמו כן, בחלק הקדמי צפויה תחלופה של שחקנים, כאשר אחד השמות עליהם היו כבר לא מעט ידיעות הוא של גונסאלו היגוואין. הארגנטיני, על פי הדיווחים, מסרב לחזור לטורינו ועושה הכל כדי להימנע מלהצטרף שוב לסגל של סארי. לפיכך, במועדון ינסו כעת, ממה שפורסם בתקשורת, להביא לשורות הקבוצה את הארי קיין.

היגוואין חזר לארגנטינה על מנת להיות עם משפחתו בתקופת המשבר, ובקבוצה ציפו ממנו כבר לשוב. המצב יוביל כנראה את ראשי המועדון להתקדם יותר עם הניסיון להחתים את חלוצה של טוטנהאם, ששמו כבר קושר עם ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד.