השחקנים שאינטר דורשת מבארסה תמורת לאוטרו

דיווח: הנרזאורי סימנו שני נכסים בנוסף לתשלום דמי העברה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.20 - 16:27
תחילת כתבה

חודשים ארוכים שלאוטרו מרטינס מוזכר בתקשורת הספרדית והאיטלקית כאחד המועמדים הבכירים להצטרף לברצלונה בקיץ הקרוב כיורשו של לואיס סוארס. בספרד כעת חושפים את הדרישה של אינטר עבור החלוץ הלוהט: תשלום שיהיה קרוב לדמי השחרור (111 מיליון יורו) בתוספת שני שחקנים: קרלס אלנייה, שמושאל כיום לבטיס, ונלסון סמדו, שגם כן פורסם שהוא בדרך החוצה. על פי הדיווחים, ברצלונה תסכים לוותר על השניים, אבל לא תוכל לשלם סכום שיהיה קרוב למאה מיליון יורו.

ארגנטיני אחר שקרע רשתות באינטר, הרנאן קרספו, גילה שהוא המליץ לכוכב הנראזורי לא למהר לנחות בקאמפ נואו: "אמרתי לו שהוא צריך להמשיך באינטר, בלי שום ספק".

בראיון ל"גאזטה דלו ספורט", הסביר קרספו מה לדעתו צריך מרטינס לעשות: "זה פשוט. הוא הצליח בארגנטינה עם ראסינג, בעונה הראשונה באינטר היה מחליף של מאורו איקרדי, ובשנייה שלו הפך לחלוץ פותח. זו העונה הראשונה שלו כבאנקר בהרכב וזה לא מספיק זמן כדי להחליט אם לשנות כיוון ולעבור לברצלונה. הוא צריך לפחות שלוש שנים כדי להשלים את ההתפתחות שלו, ורק אז לחשוב על מעבר".

כיום, סעיף השחרור של מרטינס באינטר עומד על 111 מיליון יורו, סכום שכרגע אינטר מסרבת לרדת ממנו ויהיה מעניין לראות אם ברצלונה תוכל לשלם אותו בעידן שאחרי הקורונה. לא מן הנמנע שבמועדון הקטלאני ינסו לשלב שחקנים בעסקה, ואחד השמות הבולטים הוא הוא ארתורו וידאל, שהיה מבוקש לא פעם אצל הנראזורי. אחד מחבריו של הקשר אף סיפר: "אם וידאל יעזוב את בארסה, הוא יילך לאינטר".