המנהלת באיטליה: "לא נבטל את העונה"

בסריה A העבירו את הכדור לידיה של הממשלה. רונאלדו ישוב?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.04.20 - 23:02
תחילת כתבה

סיבות לאופטימיות באיטליה? ההתאחדות לכדורגל במדינה העבירה את הכדור לידיים של הממשלה המקומית, כשהמסר הוא: "רוצים להשלים את העונה כסדרה". על אף המסר החיובי, בתקשורת בארץ המגף מדווחים שדווקא כריסטיאנו רונאלדו הבהיר להנהלת יובנטוס, שאין בכוונתו לחזור עד שייקבע תאריך רשמי.

איטליה הייתה מהראשונות לסגור את ענף הכדורגל בארצה, כאחת המדינות שנפגעו הכי קשה מנגיף הקורונה. כעת בארץ המגף מנסים להחזיר את המצב מעט לשגרה. מטעמה של ההתאחדות האיטלקית נמסר: "התאחדות לכדורגל באיטליה החליטה יחד עם כל 20 קבוצות הסריה A, שבכוונתה להשלים את העונה הנוכחית, במידה שהממשלה תאפשר זאת ובכפוף להנחיות הבריאותיות".

בתוך כך, עוד קודם להודעה, יובנטוס ביקשה מכל שחקניה לחזור בימים הקרובים למדינה. כריסטיאנו רונאלדו מצידו, הודיע שאין בכוונתו לעשות זאת. הפנומן הפורטוגלי שבימים אלו שוהה יחד עם משפחתו במדיירה, הציב תנאים לקבוצתו האיטלקית.

הבעייתיות בכך היא שכרגע באיטליה טרם יודעים מתי הליגה תחזור לפעילות. בשונה מליגות אחרות כמו בגרמניה למשל, שם נקבע תאריך מדויק לפתיחה מחודשת (ללא קהל), באיטליה הנושא הזה רק עלה על שולחן הדיונים, בעקבות צרות מעט גדולות יותר איתה המדינה מתמודדת בימים אלו.