"מסי לאינטר? רק אחד יכול לדאוג שזה יקרה"

אדם מסתורי וגאווה ארגנטינית. זו הנוסחה שתנחית את האגדה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.20 - 21:42
תחילת כתבה

ייתכן שזו פגרת הקורונה שגרמה לנו לשכוח, ואולי בכלל זה חוסר האמונה שמישהי אכן יכולה להוציא אותו מכלוב הזהב שבנה לעצמו - אבל המעבר של מסי לאינטר, או לפחות הפנטזיה שטוענת כי אופציה כזו אכן קיימת, שוב עלה לכותרות.

אחרי נשיא הנראזורי בעבר, מאסימו מוראטי, הגיע תורו של ז'וזה מוראיס, עוזר המאמן בעבר, להביע דעה. ותתפלאו, בדיוק כמו קודמו בתפקיד, היא הייתה חיובית. כמובן שלהוציא את מסי מברצלונה זו כמעט משימה בלתי אפשרית, אבל לטענתו של מוראיס יש אדם אחד בעולם כולו שמסוגל למשימה הזו, והוא חאבייר זנטי. "אני חושב שזה אפשרי", אמר מוראיס. "ואתם יודעים למה? בגלל שיש להם את חאבייר זנטי, וזנטי הוא כמו מגנט אטרקטיבי לשחקנים ארגנטינאים".

"אני חושב שהוא מסוגל למשוך גם שחקן כמו מסי אם הוא מחפש אתגר חדש", המשיך מוראיס, שעבד בעברו גם בריאל מדריד, פורטו וצ'לסי כעוזר מאמן. "עבור שחקן ארגנטיני, להגיע לאינטר זו תחושה של חזרה הביתה. אינטר מקבלת שחקנים ארגנטינאים בדרך מיוחדת, כנראה בגלל הנוכחות של זנטי, כך אני מרגיש. כל השחקנים הארגנטינאים שמגיעים לאינטר הם יוצאי דופן והם מביאים הצלחה למועדון, ואני חושב שמסי יכול להיות אחד מהם".

אם תשאלו כל אדם על הפלנטה, כנראה שהתשובה תהיה שמדובר בספקולציות בלבד - אבל באיטליה מאמינים באמת ובתמים שעסקה כזאת יכולה לצאת אל הפועל ולאחר שהבינו שכסף לא משחק פה תפקיד, הם פנו לדרך חדשה כדי למשוך את השחקן הטוב בעולם אליהם: הגאווה הארגנטינאית. אם זה יצליח או לא? ימים יגידו.