יובנטוס: התכניות המקצועית של המועדון לקיץ

חוזהו של דיבאלה יוארך, קייליני יישאר ומה עם פוגבה? מנהל הביאנקונרי מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 15:53
תחילת כתבה

פאולו דיבאלה הפך בשנים האחרונות לאחד השמות הכי נפוצים במדורי השמועות על חלון ההעברות. נדמה שאין מועדון גדול באירופה שלא נקשר בשמו של חלוץ יובנטוס, אבל בינתיים, הארגנטינאי נשאר בטורינו - וככל הנראה, לא הולך לשום מקום. כך לפחות מבהיר פאביו פראטיצ'י, אחד מחברי הצוות המקצועי במועדום. "אנחנו עובדים על הארכת חוזהו של פאולו", הוא סיפר ל"סקיי ספורטס" האיטלקית ואף הוסיף: "אנחנו רוצים לראות אותו כחלק מיובנטוס עוד הרבה שנים".

כמו כן, הוא לא הכחיש את האפשרות לטרייד עם ברצלונה. בשבועות האחרונים עלו מספר שמועות על מהלך של עסקת חילופין (בשל העובדה כי כל הכדורגל האירופי חטף מכה לאחר התפרצות נגיף הקורונה), בין היתר כזו שתעביר את ארתור ליובנטוס ותשלח את מיראלם פיאניץ' לקאמפ נואו. פראטיצ'י, כאמור, לא מסיר את האופציה מהשולחן: "אנחנו מדברים עם ברצלונה, כמו שאנחנו מדברים עם הרבה מועדונים גדולים, כי זה יהיה קיץ מיוחד. אנחנו צריכים רעיונות חדשים, ועסקה שכזו יכולה להיות אפשרות חדשה עבור קבוצות".

דיבאלה סוגר כבר עונה חמישית בטורינו. אך אם בשלוש העונות הראשונות הוא הבקיע במספרים גבוהים (הגיע ל-26 שערים בכל המסגרות בעונת 2017/18), הרי שמאז הגעתו של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס ארנה, המספרים צנחו: 10 בעונה שעברה ו-13 העונה (עד הפגרה הכפויה). עם זאת, הוא זכה עם יובה בארבע אליפויות, שלושה גביעים ופעמיים בסופר קאפ האיטלקי.

בנוסף, פראטיצ'י התייחס גם לשני שחקנים שהפכו לבני בית במועדון: ג'אנלואיג'י בופון וג'ורג'יו קייליני. "הם הולכים להישאר", הוא הודה בגילוי לב, "והולכים לחתום על חוזה בקרוב". ומה באשר לגונסאלו היגוואין? "היתה לו עונה נדירה, ואני מקווה שהוא יישאר איתנו עד תום החוזה".

גם שמו של פול פוגבה, ששיחק בעבר ביובה (ואפילו הגיע איתה לגמר ליגת האלופות), נקשר לא מעט עם המועדון, אבל השם הזה כנראה יירד מהפרק: "הוא שחקן נהדר", אמר עליו פראטיצ'י, "אבל דברים השתנו אחרי הקורונה. מעטים המועדונים שיוכלו לשלם לפוגבה שכר כל כך גבוה".