פול פוגבה: אינטר הצטרפה למירוץ אחרי הקשר הצרפתי

קונטה מעוניין בחיזוק לקישור. המכשולים והאפשרויות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 18:04
תחילת כתבה

מצטרפת חדשה למירוץ אחרי פול פוגבה? ע"פ דיווח של ה"גאזטה דלו ספורט" הבוקר (ראשון), אינטר הביעה התעניינות בקפטן נבחרת צרפת, שמגשש את דרכו החוצה ממנצ'סטר יונייטד. עד כה, מי שהיתה השחקנית העיקרית בהתעניינות סביב הקשר, היתה ריאל מדריד שהביעה בו עניין, אבל כעת מתברר שגם הנראזורי במירוץ.

ע"פ הדיווח, מנג'ר אינטר אנטוניו קונטה אינו מרוצה מחוליית הקישור הנוכחית שלו, ומחפש לרענן אותה בעזרתו של פוגבה. קונטה, שאימן את פוגבה בתקופתם המשותפת ביובנטוס, ביקש זאת מהנהלת הקבוצה, ובין השניים עדיין מתקיימת מערכת יחסים חיובית, למרות השנים שחלפו.

עם זאת, המכשול העיקרי באפשרות החתמתו של פוגבה במילאנו תהיה סוגיית השכר: ג'וזפה מארוטה, מנכ"ל הקבוצה, ינסה לשכנע אותו לרדת באופן דרסטי בשכר, אם ברצונו אכן לשחק באיטליה. ע"פ החוזה הנוכחי שלו במנצ'סטר יונייטד, פוגבה מרוויח סכום של 17 מיליון יורו לעונה.

מה שבכל זאת משאיר את הנהלת אינטר אופטימית, היא שפוגבה נמצא ב"שנת חוזה", ותקופת ההתקשרות שלו מסתיימת בעוד מעט יותר משנה - מה שייאלץ את יונייטד למכור אותו בזמן הקרוב, אם ברצונה להרוויח עליו, לפני שישתחרר ויוכל לעבור לכל דורש בחינם.