לאוטרו מרטינס: מנכ"ל אינטר הכחיש כוונה למכור

מארוטה הצהיר בתקשורת האיטלקית: "ננסה לשכנע אותו להישאר, יעזוב רק תמורת 111 מיליון יורו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.20 - 12:29
תחילת כתבה

זה לא ממש סוד שלאוטרו מרטינס הוא מטרת הרכש העיקרית של ברצלונה לקיץ הקרוב, ובספרד אף פורסם בשבוע החולף שחלוץ אינטר סיכם בקבוצה את תנאיו לחמש עונות עם שכר שנתי של 12 מיליון יורו. עם זאת, בנראזורי לא ממהרים לוותר על הכובש המצטיין מארגנטינה, ומנכ"ל המועדון בפה מארוטה הבהיר בראיון באיטליה: "ננסה לשכנע אותו להישאר".

"קשה לחזות את העתיד כרגע", אמר מארוטה. "אבל אמרתי לו שהוא צריך להיות ממוקד בהווה כי העונה עומדת להתחדש. יש לנו מטרות להשיג שיכולות לספק אותנו. השחקנים צריכים להיות הגיבורים במה שנשאר מהעונה. לבעלים אין רצון למכור את לאוטרו. הוא צעיר, יש לו עתיד מבטיח והוא שחקן חשוב אצל אנטוניו קונטה".

לא ברור אם אינטר רצינית בכוונותיה או שהדברים נועדו לשמש כקלף מיקוח מול ברצלונה, אך המנכ"ל הבהיר שהדרך היחידה שמרטינס יעזוב היא שסעיף השחרור שלו בגובה 111 מיליון יורו יופעל: "ברור שיש גם את הסעיף, שפג תוקף ב-7 ביולי. זו הדרך היחידה שיימכר. הוא יכול להמשיך להתפתח איתנו. לא יודע מה המחשבות של ברצלונה, אולי יש להם חלופות, אני מקווה שהם לא ישלמו את הסעיף. אנחנו נדבר עם לאוטרו וחייבים לגרום לו להבין שזאת אפשרות שיכולה לחזור עבורו בעתיד".

ומה יקרה אם הצדדים בכל זאת ייפרדו? "אם הוא יעזוב, שחקן ברמה שלו יחליף אותו. אבל במצב השוק הנוכחי הבעיה היא לא לקנות, אלא למכור. אנחנו לא ממהרים, אני מבין שרוצים לשמוע שמות, אבל אנחנו צריכים לחכות שהליגות יסתיימו ושמועדונים יתכננו את העתיד שלהם. קבאני? הוא שחקן חופשי ואנחנו בוחנים את המצב, אבל כרגע הוא רחוק מאוד. אני יכול להגיד רק דבר אחד, עסקה בסגנון של ניימאר לא תקרה עוד הרבה שנים".