כריסטיאנו רונאלדו ספג אש: "האגו שלו בא לפני הכל"

כוכבה של יובנטוס רשם נתון מאד לא מחמיא אחרי ההפסד בגמר הגביע לנאפולי בפנדלים. המספרים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.20 - 08:48
תחילת כתבה

עוד רבות ידובר בתקופה הקרובה על הזכייה של נאפולי בגביע האיטלקי, בפעם השישית בתולדותיה. התכולים ניצחו אמש (רביעי) את יובנטוס אחרי 0:0 בזמן החוקי ו-2:4 בפנדלים, אבל הסיפור העיקרי בו התעסקו בדקות שאחרי ההנפה היה קשור, איך לא, בכריסטיאנו רונאלדו.

הכוכב של הגברת הזקנה תכנן, כהרגלו, לבעוט את הפנדל החמישי של קבוצתו על מנת לנסות להכריע. אולם, בעקבות שתי ההחמצות של פאולו דיבאלה ודנילו, הוא אפילו לא הספיק לגשת לנקודה הלבנה לפני שנאפולי הבטיחה ניצחון. אגב, CR7 החמיץ כבר פנדל לא מזמן, במשחק חצי הגמר מול מילאן, אז אי אפשר לדעת אם זה בכלל היה עוזר לו.

בכל מקרה, ברשת הגיבו לתופעה הזאת, וציינו כי מדובר בעצם בפעם השלישית שזה קורה לפורטוגלי. גם במשחק חצי הגמר ביורו 2012 מול ספרד, וכן בקרב גביע הקונפדרציות 2017 נגד צ'ילה, הוא חיכה לפנדל החמישי ולא קיבל הזדמנות לבעוט. "הוא שם את האגו של עצמו לפני ההצלחה של קבוצתו", ביקרו אותו אוהדים ברשתות החברתיות.

כמו כן, באיטליה הבחינו בנתון לפיו זוהי הפעם הראשונה בקריירה שלו שכריסטיאנו רונאלדו מפסיד בשני גמרים רצופים, אחרי שבדצמבר יובנטוס הפסידה ללאציו בסופר-קופה.

אגב, זוהי הפעם הראשונה מאז 2009 שגמר הגביע בארץ המגף מוכרע בכדורי עונשין מ-11 מטרים. זהו גמר הגביע האיטלקי השלישי ברצף שגם לא ראה שערים במחצית הראשונה. בנוסף, נאפולי היא החמישית אי פעם באיטליה שמגיעה לשש זכיות בגביע.