בדרך החוצה? הצרות של מאוריציו סארי

דיווח: מאמן יובה עלול לסיים דרכו, אם יפסיד לבולוניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.20 - 14:12
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

האם מאוריציו סארי בדרכו החוצה מיובנטוס? הערב (שני), יחדשו הביאנקונרי את משחקיהם בסריה א', כשיתארחו אצל בולוניה (22:45), אבל האווירה סביב האלופה מסרבת לתת מנוח: ע"פ מספר דיווחים באיטליה, במידה ויובה לא תשיג נקודות הערב, קיים סיכוי שסארי יפוטר. ה"גאזטה דלו ספורט", למשל, טען כי סארי "הולך ומאבד את חדר ההלבשה", וב"קוריירה דלה סרה" דיווחו כי המנג'ר האיטלקי ייפרד מיובה בתום העונה, אם זו תודח מליגת האלופות (שם בשלב שמינית הגמר היא נמצאת בפיגור 1:0 מהמשחק הראשון מול ליון).

יובה חזרה ברגל שמאל מפגרת הקורונה, אחרי שבשני המשחקים הראשונים (נגד מילאן בחצי הגמר ונאפולי בגמר הגביע) לא הצליחה להבקיע ולו שער אחד לרפואה, ואיבדה את התואר הראשון העונה לנאפוליטנים אחרי הפסד בפנדלים. בליגה הפער מלאציו עומד על נקודה אחת בלבד, וגם תואר האליפות - אותו השיגה יובה בשמונה השנים האחרונות - נמצא בסכנה אמיתית. סארי שהגיע ליובה בקיץ, כמחליפו של מסימיליאנו אלגרי, לא מעורר שביעות רצון - ומעידה מול בולוניה, עשויה לקרב אותו אל הסוף.

ואולי חמור מכל, פוליטית, הולכים ומתרבים הדיווחים על יחסים מעורערים בין סארי לבין הכוכב שלו, כריסטיאנו רונאלדו. באנגליה טוענים כי הכימיה בין השניים "אבדה", וכי רונאלדו לא מרוצה מהתפקוד שלו על המגרש תחת סארי, ומהיכולת של הקבוצה נגד מילאן בחצי הגמר. בתוך האווירה המעורערת, הביאנקונרי ינסו לשמור על המקום הראשון. גונזלו היגוואין, ארון רמזי ואלכס סנדרו צפויים להיעדר.