מינוי מפתיע? פיורנטינה מעוניינת בדה רוסי

בפירנצה רוצים את קשר העבר כמאמנם הבא של הסגולים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.20 - 23:02
תחילת כתבה

האם אנחנו מתקרבים למינוי מפתיע בכדורגל האיטלקי? ע"פ דיווח של העיתונאי ג'אנלוקה די מארציו, דניאלה דה רוסי יהיה מאמנה הבא של פיורנטינה. כדורגלן העבר האיטלקי, שפרש רק השנה ממשחק פעיל, עשוי לקפוץ לקווים כבר בתחילת עונת 2020/21. דה רוסי אמור להחליף בתפקיד את ג'וזפה יאצ'יני בן ה-56, שהגיע באמצע העונה במקומו של וינצ'נזו מונטלה.

פיורנטינה תנסה לעלות ברמתה, אחרי שבעונה הנוכחית היא עומדת במקום ה-13 בטבלת הסריה א', אחרי 29 משחקים - בסה"כ שש נקודות מעל הקו האדום. זאת, למרות סגל משופע בשחקנים איכותיים, דוגמת הבלם מרטין קאסרס, החלוץ פדריקו קייזה וכמובן - פרנק ריברי, אקס באיירן מינכן ואחד השחקנים הנחשבים ביבשת. דה רוסי עדיין לא אימן בקבוצת סריה א', וזה יהיה הג'וב הראשון שלו כמאמנה של קבוצת בוגרים - כאמור, פחות משנה לאחר שתלה את הנעליים.

ועם זאת, לדה רוסי יש רקורד מרשים כשחקן: הקשר בן ה-36 שיחק 18 שנה במדיה של רומא, הקבוצה בה גדל, ואף זכה איתה פעמיים בגביע האיטלקי (2007 ו-2008), ופעם נוספת בסופר קאפ המקומי. בנוסף, יש לו 117 הופעות במדי נבחרת איטליה, והוא היה שותף גם לזכייה שלה בגביע העולמי בגרמניה 2006.