"כשכריסטיאנו רונאלדו מציב מטרה, קשה להזיז אותו"

מאוריציו סארי שיבח ויישאר לעונה נוספת. כוכב יובנטוס טען: "שיאים? הקבוצה חשובה יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.20 - 06:53
שם לעצמו מטרה (GETTY)
שם לעצמו מטרה (GETTY)
תחילת כתבה

אינטר נראתה מצוין לכל אורך העונה, גם לאציו איימה, אבל בסופו של דבר זה כנראה לא יספיק על מנת להזיז את יובנטוס מכס המלכות. עם 1:2 על הנשרים, הגברת הזקנה פתחה פער של שמונה נקודות בפסגת הליגה האיטלקית כשנותרו 12 בקופה וכל הסימנים מצביעים על כך שהיא תזכה באליפות תשיעית ברציפות. בין לבין, הביאנקונרי אישרו שמאוריציו סארי ימשיך לעונה נוספת.

ומי שעזר לזה לקרות הוא כמובן כריסטיאנו רונאלדו שעל הדרך הגיע לציון דרך נוסף בקריירה האדירה שלו: 50 שערים בליגה האיטקלית. בכך, הוא הפך לשחקן הראשון להגיע לרף הזה באיטליה, בספרד ובליגת האלופות ועל הדרך הפך לשחקן שעושה זאת הכי מהר מאז עידן שלוש הנקודות (61 משחקים).

"כשרונאלדו מריח דם... הוא יוצא דופן, הוא מתאושש מהר כל כך בין משחקים. זה לא רק עניין פיזיולוגי אלא פסיכולוגי", שיבח מאוריציו סארי. כנשאל האם ייתן ל-CR7 לנוח בהתחשב בכך שהוא זקוק לשבעה שערים על מנת לשבור את שיא הכיבושים לעונה באיטליה (אותו קבע גונסלו היגוואין בנאפולי), טען המאמן: "אם הוא שם לעצמו מטרה, קשה מאוד לעצור אותו. נראה אם יהיה טעם לתת לו מנוחה, אבל אם הוא יהיה  בכושר - אין טעם".

אם תשאלו את רונאלדו, השיאים מתגמדים כשטובת הקבוצה עומדת לנגד עיניו. "שיאים תמיד חשובים, אבל מה שחשוב יותר הוא שניצחנו. אנחנו קבוצה פנומנלית והראינו זאת שוב, אפילו שאנחנו תמיד רוצים להשתפר ולהעלות את הרף", אמר הכוכב הפורטוגלי.

"נחמד לכבוש, אבל האליפות היא תהליך טבעי שמגיע אחרי שהגולים שכבשת הופכים לניצחונות. יש לנו עוד ארבעה משחקים ואנחנו יודעים עד כמה הליגה האיטלקית קשה", חתם רונאלדו.