הפנים אומרות הכל: התגובה של זלאטן לפיולי

מאמן מילאן חתם על חוזה חדש. מאלדיני: "הוא האיש הנכון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.20 - 10:08
תחילת כתבה

מילאן אספה עוד ניצחון אמש (שלישי), זה כבר לא דבר מפתיע. הרוסונרי שחזרו מפגרת הקורונה בכושר נהדר, גברו 1:2 על ססואולו מצמד של זלאטן איברהימוביץ' והבטיחו את מקום בליגה האירופית לקראת העונה הבאה. ההפתעה דווקא הגיעה במהלך המשחק, כאשר דיווחים בגרמניה אישרו כי ראלף ראנגניק, שכבר היה סגור במועדון לתפקיד המאמן והסמכות המקצועית, לא יגיע.

לאחר המשחק, גם מילאן אישרה את הדברים והאריכה את חוזהו של המאמן הנוכחי סטפנו פיולי עד 2022. "פיולי הוא האדם הנכון להוביל את הקבוצה שאנחנו רוצים שתהיה לנו - מצליחה, צעירה ורעבה לנצח", אמר פאולו מאלדיני, המנהל הספורטיבי, על החדשות המפתיעות. 

"אני גאה ושמח על האמון שקיבלתי ממילאן", התייחס פיולי עצמו להארכת החוזה. "העתיד שלנו הוא היום: אנחנו מוכרחים להיות מפוקסים ונחושים, להיות מאוחדים ולשחק כאחד. אנחנו בתחילתה של הדרך".

נחזור למשחק. כשהוא עוד שלושה חודשים בן 39, זלאטן כבש 7 שערים ובישל 4 נוספים ב-15 משחקים מאז החזרה שלו לקבוצה בינואר. הפעם האחרונה בה כבש יותר משער אחד במהלך המחצית הראשונה, היה אי שם בחודש מרץ 2012 (שלושער מול פאלרמו במילאן). אגב, זלאטן למד על הארכת החוזה של פיולי תוך כדי הראיון אחרי המשחק, וניתן היה לראות זאת על פניו.  

אם כבר סטטיסטיקה, ג'אנלואיג'י דונארומה ערך את הופעתו ה-200 במדי המועדון, כשהוא בן 21 בלבד. לקראת המשחק מול אטאלנטה, הרוסונרי יחסרו מספר שחקני מפתח - איסמעיל בנאסא ותיאו הרננדז (מוצהבים) ואלסיו רומאניולי שנפצע וגמר את העונה.