הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יובנטוס: ביקורת כלפי מאוריציו סארי

שיא שלילי ורצון לשינוי בקווים. הגברת הזקנה קרובה לתואר "מאכזב", הקהל לא ריחם: "דועכת אל עבר האליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.20 - 06:51

כהמשך ליכולת החלשה שהיא מציגה בתקופה האחרונה, יובנטוס הפסידה לאודינזה 2:1 משער שנכבש בתוך תוספת הזמן. ההפסד אמש (חמישי) מנע ממאוריציו סארי לחגוג את התואר הראשון שלו כמאמן הקבוצה, לפחות לעת עתה.

על אף שהיא עשויה להיות מוכתרת כבר בימים הקרובים, יובה ניצחה בסך הכל בהתמודדות אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה. מי שמירב האש הופנתה אליו הוא מאוריציו סארי, שאוהדים רבים לא מעוניינים שהוא יישאר בקבוצה, על אף האליפות הקרבה. עוד לפני כן, כותרות הבוקר בעיתונים האיטלקיים לא ריחמו. "אין מסיבה", כתבו בטוטוספורט ומתחת הציגו את ההתנצלות של סארי.

לאחר ההפסד אמר סארי: "איבדנו איזון. רצינו לנצח וזה עלה לנו בהפסד". הדאגה של האוהדים ושל הקבוצה לא נובעת רק מהיכולת בליגה, אלא בעיקר מהחששות לקראת ליגת האלופות, כאשר יובנטוס כזכור עוד יכולה להיות מודחת במשחק הגומלין נגד ליון (0:1 לצרפתים במשחק הראשון). מה שהיה למאמן להגיד בנושא זה: "בשלב הזה קשה מאוד להשיג נקודות, אנחנו חייבים להישאר מרוכזים כדי לסגור את הסיפור עם האליפות ורק לאחר מכן להתעסק בליגת האלופות".

אחרי שהפסידו לאודינזה בחוץ בפעם הראשונה מזה עשר שנים וזאת עוד לאחר שהייתה ביתרון 0:1, ברשתות החברתיות צצו קולות רבים הקוראים לסארי לעזוב בסיום העונה, כאשר האוהדים מטורינו חולמים בכלל לחזרה של מקס אלגרי לקווים. "יובה דועכת אל עבר האליפות", הם כתבו.

הטענות של האוהדים לא מגיעות סתם, יובנטוס של העונה רשמה שיא שלילי ברמה הקבוצתית. העונה הפסידה הגברת הזקנה לא פחות מ-18 נקודות לאחר שכבר הייתה ביתרון. זו כמות הנקודות הגדולה ביותר אותו איבדה הקבוצה בצורה הזו ב-9 השנים האחרונות, בהן הייתה גם האלופה כמובן.