כריסטיאנו רונאלדו: "יש מאמן חדש עם רעיונות שונים, יש עתיד"

כוכב יובנטוס עקץ את סארי ונשמע מעודד למרות ה-2:2 עם רומא: "כולם שמחים יותר, עובדים עם חיוך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.20 - 20:45
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

המשחק אתמול (ראשון, במהלך הצום) של יובנטוס מול רומא לא הסתדר כפי שאלופת איטליה קיוותה, והיא הצליחה להימנע בסופו של דבר מהפסד ולסיים ב-2:2 למרות חסרון מספרי על הדשא. לעומת זאת, נרשמה אופטימיות בקרב השחקנים, לפחות ממה שנשמע מהראיונות בסיום, כאשר הכוכב כריסטיאנו רונאלדו, שכבש צמד בתיקו, התייחס לאווירה עם המאמן החדש: "הקבוצה השתפרה, אני רואה שכולנו שמחים יותר, עובדים קשה עם חיוך".

הפורטוגלי המשיך עם העקיצה למאוריציו סארי כשהוסיף: "כשהיינו בפיגור המשחק נהיה מסובך יותר עבורנו. אבל בסופו של דבר הצלחנו להשיג נקודה חשובה. אנחנו רק בהתחלת העונה, עם מאמן חדש שיש לו רעיונות שונים. אני רואה עתיד מצוין לקבוצה הזאת. הליגה הזאת תחרותית, הקבוצות האחרות התחזקו ויהיה יותר קשה. לאט לאט אנחנו נמצא את הקצב שלנו".

"פגשנו יריבה שתקפה עם הרבה שחקנים", סיכם אנדראה פירלו. "זה היה משחק שונה מזה שהיה לנו נגד סמפדוריה. רצינו לשמור על קו צפוף, לייצר לחץ על הקישור ואז לנצל את יכולות האחד-על-אחד בהתקפה, אבל לא תמיד הצלחנו למצוא פתרונות מול הקבוצה היציבה שהייתה מולנו. אנחנו קבוצה שעדיין בבנייה, לא היה לנו הרבה זמן לנסות דברים בקדם העונה, אז ננסה לעשות זאת במשחקים הראשונים של הליגה. רונאלדו? הוא מתאמן כדי להבקיע עוד ועוד. הוא רץ ונתן הכל גם כשהיינו בשחקן פחות, וזה מצוין עבור חבריו לקבוצה".

דנילו, שבישל את שער השוויון לרונאלדו שקבע את תוצאת הסיום, המשיך עם הקו האופטימי: "לא התחלנו טוב את המשחק, אבל במחצית השנייה התעשתנו והיינו טובים יותר, אז אנחנו לוקחים את הדברים החיוביים מהתיקו הזה. ראינו היום שכדי לנצח אנחנו צריכים להשתפר. העמדה שלי? שיחקתי בה מלא פעמים במנצ'סטר סיטי, אני חושב שאני יכול לעזור לחבריי לקבוצה גם פה".