פיפו: "סימונה היה צריך לכבוש יותר ממני"

האחים אינזאגי בראיון. מאמן לאציו: "לא קיבל מספיק כבוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.20 - 23:32
תחילת כתבה

בפסטיבל "דלו ספורט" של העיתון האיטלקי המוכר גאזטה דלו ספורט, התראיינו האחים אינזאגי, פיפו וסימונה ושיתפו מהתחושות לשחק אחד נגד השני בצעירותם, לשתף פעולה בנבחרת איטליה והיום: להתמודד זה מול זה כמאמני קבוצות סריה A.

"אני בר מזל שיש לי אח שהוא דוגמה עבורי, לא רק על המגרש", אמר סימונה. מאמנה של לאציו דיבר על הדברים שהיה רוצה "לקחת" מאחיו: "פיפו הוא ווינר גם בחיים, אבל יכול להיות שהוא לא קיבל את הקרדיט המגיע לו לאורך הדרך. אם יש שער אחד שלו שהייתי רוצה שיהיה רשום על שמי? גול בגמר ליגת האלופות".

מנגד, פיפו, מאמנה של בנבנטו, אמר, שלולא הפציעות, אחיו היה כובש יותר שערים ממנו לאורך הקריירה: "לסימונה היה פחות מזל ממני בכל הנוגע לפציעות. אם הוא היה בריא רוב הקריירה, הוא כנראה היה מבקיע יותר ממני. בכל מה שקשור לטכניקה ויכולות, הוא היה טוב ממני".

האחים אינזאגי, חזרו למשחק הבודד בו שיתפו פעולה במדים הלאומיים. זה קרה בניצחון 0:1 של הסקואדרה אזורה מול נבחרת אנגליה. בהתמודדות הזאת הם שיחקו בסך 11 דקות במשותף על הדשא. פיפו, שערך 57 הופעות במדים הלאומיים וזכה במונדיאל 2006 (סימונה - 47 הופעות, ללא גביע העולם), אמר: "הייתי שמח לחזור לאחור לשחק לפחות מחצית אחת שלמה יחד עם סימונה, זה יכול היה להיות מדהים, גם להורים שלנו".