הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הריקוד האחרון? האופציות שעומדות בפניו של רונאלדו

אחרי שדווח שיובנטוס מעוניינת להיפטר מהכוכב הפורטוגלי, ניסינו לנתח לאן יוכל לעבור: הישארות בטורינו, הכסף הגדול של פ.ס.ז', שת"פ עם פפ או אולי קאמבק לריאל או יונייטד?

אבירן גרין
אבירן גרין  10.11.20 - 20:55

בגיל 35, שחקנים רבים כבר תולים את הנעליים, אבל ייתכן שמבחינתו של כריסטיאנו רונאלדו זה יהיה פשוט הזמן לחשב פעם נוספת מסלול מחדש. יובנטוס עלולה להיפטר מהכוכב הפורטוגלי בעיקר בשל סיבות כלכליות, אבל ישנן קבוצות רבות שיוכלו ליהנות ממנו. מיהן? ניתוח האופציות לפניכם:

פאריס סן ז'רמן
ישנה רשימה מצומצמת מאוד של קבוצות שיכולות לעמוד בשכרו של רונאלדו ואין ספק שסגנית אלופת אירופה נמצאת בראשה. פ.ס.ז' ניסתה לצרפו עוד כשהיה בריאל מדריד וכעת נראה שתהיה לה יופי של הזדמנות לעשות זאת. מן העבר השני, CR7 בוודאי ישמח לשתף פעולה עם כוכבי על כמו קיליאן אמבפה וניימאר ולסייע לפריסאים לזכות בליגת האלופות.

"בכדורגל של היום, אי אפשר לדעת מה יקרה. יכול להיות שמחר תאום רונאלדו יתעורר ויגיד שהוא רוצה ללכת למקום אחר", אמר המנהל המקצועי של פ.ס.ז' לאונרדו. "יש מעגל סגור של קבוצות שיכולות להשיג אותו ואנחנו בפנים. יש לנו את סדר העדיפויות והרשימות שלנו לחלון, אבל משהו לא צפוי יכול לקרות". האם המשהו הלא צפוי הזה יהיה CR7?

מנצ'סטר סיטי
כמה מאמנים יכולים להתגאות בזה שאימנו את מסי ורונאלדו? אפס, אבל פפ גווארדיולה יכול להיות הראשון. סיטי יכולה לעמוד כמובן בשכרו של CR7 ועם הירידה בכושר והפציעות של סרחיו אגוארו היא זקוקה לסקורר. לאחרונה צצו דיווחים שהתכולים מעוניינים בצירופו ומעניין לגלות האם זה באמת ריאלי בהתחשב בעובדה שכמעט החתימו את הפרעוש בקיץ.

מנצ'סטר יונייטד
האם יש קאמבק יותר מרגש מזה? יכול להיות, אבל אין ספק שהשדים האדומים ישמחו לשיבתו של הפורטוגלי בהתחשב במצב שלהם כיום. האוהדים כבר מפנטזים על קאמבק ברשתות, ברונו פרננדש סיפר שחברו לנבחרת פורטוגל עדיין אוהד ושואל אותו תכופות על הנעשה במועדון. למרות זאת, הסגל העמוס בשחקני התקפה והשכר העצום אותו ידרוש יצריך מהשדים האדומים לבצע חריש עמוק בסגל, כזה שלא בטוח שהם מעוניינים לעשות.

ריאל מדריד
את החלל שפער רונאלדו עם עזיבתו ליובנטוס, הבלאנקוס טרם הצליחו למלא - עם כל הכבוד לרנסנס של כרים בנזמה או הפנדלים שמבקיע סרחיו ראמוס - ומי מתאים יותר למלא אותו מאשר רונאלדו עצמו? מקצועית הוא יכול לתרום עדיין המון כמובן, אבל עם הנסיון של ריאל לצרף את קיליאן אמבפה וכוכבים נוספים בקיץ הקרוב קשה להאמין שירצו ללכת אחורה. אולי בכל זאת?

יובנטוס
על פניו, הישארות בשורות הגברת הזקנה זו האופציה האידיאלית. אלא שעל פי הדיווחים, יש לו מעט חיכוכים שעלולים לסיים את הרומן מוקדם מהצפוי. תחילה, בפן הכלכלי. בעוד ראשי יובה מעוניינים לקצץ בתקופה קשה זו, רונאלדו מחזיק בחוזה על סך 31 מיליון יורו לעונה שיסתיים בסוף עונת 21/22. משמע, שכר שגבוה פי חמש משל השחקן עם המשכורת השנייה בקבוצה - פאולו דיבאלה. אם לא די בכך, באיטליה מספרים שפירלו חושב שרונאלדו אנוכי ושצורת המשחק והאישיות שלו לא מסתתדרות עם הפילוסופיה של האיטלקי.

ענו על הסקר >>