דיווח: זלאטן ייעדר מול מנצ'סטר יונייטד

כוכבה של מילאן יחמיץ את המפגש הראשון בשמינית הגמר בגלל פציעת שריר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.21 - 16:43
תחילת כתבה

אחרי הניצחון המעודד על רומא (1:2) שהחזיר אותה שוב למאבק על האליפות, מילאן קיבלה בשורה לא נעימה במיוחד. לפי הדיווחים היום (שני) באיטליה, הכוכב הגדול, זלאטן איברהימוביץ' שנפצע בשריר מול הזאבים צפוי להעדר בין 10 ימים לשלושה שבועות ויחמיץ לפחות את המפגש הראשון מול מנצ'סטר יונייטד בשמינית גמר הליגה האירופית.

הכוכב השבדי שהוחלף בתחילת המחצית השניה באולימפיקו רושם את הפציעה השלישית שלו העונה, בנוסף למחלת הקורונה ממנה סבל. איברהימוביץ' ייעדר קרוב לוודאי גם מהמפגשים הקרובים של מילאן מול אודינזה, ורונה ונאפולי במסגרת הסריה A.

זלאטן הבקיע העונה 14 שערים ב-14 משחקים בליגה האיטלקית ועוד שער אחד בליגה האירופית. הרוסונרי מדורגים במקום השני בטבלה - 4 נקודות פחות מהמוליכה והיריבה העירונית אינטר. אין ספק כי ההיעדרותו עלולה לפגוע קשות בסיכויי הצלחתה בשני המפעלים החשובים שנותרו לה עד סיום העונה.

מילאן קיבלה גם חדשות לא טובות מכיוונו של האקן צ'להאנולו שסובל מפציעה במפשעה ובספק למפגש הנוצץ מול השדים האדומים ב-11 במארס. לעומת זאת, אנטה רביץ' יהיה כשיר למשחק הליגה הקרוב מול אודינזה, לאחר שהבדיקות שעבר לא גילו בעיה בירך.