בופון: "תמרור העצור שלי הוא ביוני 2023"

השוער הציב דד ליין. וגם: יובה הפעילה את האופציה על מקני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.21 - 19:18
תחילת כתבה

גם לשוער הבלתי נגמר יש דד ליין. אחד השוערים הגדולים בהיסטוריה, ג'יאנלויג'י בופון, הודיע היום (רביעי) בראיון ל"גרדיאן" על התאריך הסופי בו הוא עשוי לפרוש, אך גם סיפק תוספת מעניינת שהשאירה קצת סימני שאלה. "בראש שלי יש תמרור עצור, שזה יהיה המקסימום, והוא יגיע בחודש יוני 2023", אמר השוער הוותיק. "זה באמת המקסימום, באמת. אבל אני גם יכול להפסיק לשחק בעוד ארבעה חודשים".

האיטלקי בן ה-43 מסיים חוזה ביובנטוס בקיץ הקרוב, ועוד לא ברור לגבי עתידו במועדון. "אומרים שכשמגיעים לגיל שלי, הדעיכה ביכולת קוראת בבת אחת", הוא הוסיף. "אני לא מאמין בזה, אני מרגיש את מה שאני מרגיש. התשוקה והרגשות שיש לי בפנים לא גורמות לי להרגיש שתהיה פתאום איזושהי קריסה פתאומית. אני גם אדם שמאמין בגורל, וכשיובנטוס הציעה לי הזדמנות לחזור, אמרתי לעצמי שאולי יש לכך סיבה - עוד סיפור אחד נהדר אחרון לכתוב".

בופון כזכור חזר לגברת הזקנה ביולי 2019 אחרי עונה אחת בפ.ס.ז', איתה זכה באליפות ובסופר-קאפ הצרפתי. עם יובה הוא זכה בעשר אליפויות איטליה, ארבעה גביעים ושישה גביעי סופר-קופה.

בנושא אחר, אלופת איטליה הפעילה את האופציה על רכישת ווסטון מקני משאלקה, תמורת 18.5 מיליון יורו. השחקן האמריקני המוכשר בן ה-22 הצטרף בקיץ הקודם בהשאלה, ובמהלך העונה הרשים עם חמישה שערים ושני בישולים ולמעשה הפך לבורג בהרכב.

גם בגזרה של אינטר יש חדשות. על פי דיווחים בתקשורת האיטלקית, הנראזורי מתכוונים להציע לניקולו בארלה חוזה משודרג עד 2026, עם שכר של 4.5 מיליון יורו לעונה.