הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ללא איברהימוביץ', ההתקפה של מילאן בוכה"

ביקורת באיטליה. פיולי: "הפציעות של השחקנים משפיעה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.21 - 10:00
זכה לביקורת, ליאו (getty)
זכה לביקורת, ליאו (getty)

איבדה את זה? מילאן הפסידה אמש (ראשון) 1:0 לנאפולי בסן סירו ומפגרת כבר ב-9 נקודות מהפסגה, שם ניצבת אינטר הלוהטת. בכלל, אפשר להגיד ש-2021 לא מאירה פנים לקבוצה של סטפאנו פיולי, שניצחה רק פעמיים בתשעת המשחקים האחרונים שלה ומתרחקת מחלום האליפות.

ללא זלאטן איברהימוביץ', עיקר הביקורת הופנתה כלפי שחקני ההתקפה. רפאל לאו זכה לביקורת על משחקו החלש, כמו גם אנטה רביץ' שהורחק. "בלי זלאטן, ההתקפה של מילאן בוכה", נכתב באתר גול איטליה, "משחק ההתקפה של מילאן לא מגלה יציבות וזה מצב שצריך להדאיג מאוד את פיולי". "בדרך הזאת יהיה קשה מאוד לראות את מילאן מדביקה את הפער מאינטר", כתבו בגאזטה דלו ספורט.

פיולי תרץ את היכולת בסיום המשחק בעקבות מכת הפציעות של חבריו: "כשאתה חסר כל כך הרבה שחקנים, זה משפיע. במיוחד כאשר השחקנים האלה מביאים איתם הנהגה וניסיון. נסו לדמיין את אינטר ללא רומלו לוקאקו, לאוטרו מרטינס או אלכסיס סאנצ'ס. יותר מחצי עונה אנחנו בלי זלאטן, כאשר גם רביץ' וצ'האלנולו נעדרו לתקופה לא מבוטלת".

על סיכויי האליפות, אמר פיולי: "אינטר צברה מומנטום ונתנה גז אחרי ההדחה שלה מליגת האלופות. זה אפשר לה להתכונן טוב יותר לכל משחק בליגה. אנחנו אבל לא מסתכלים מעבר לכתפיים שלנו, אלא מתרכזים בדרך שלנו".