הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פירלו אישר: דיבאלה, מקני וארתור הושעו

השלושה יעדרו מהדרבי מול טורינו. האוהדים לשחקנים: "אכפת לכם רק מכסף. תראו שיש לכם ביצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.21 - 12:00
(getty)
(getty)

מחזור משחקים מלא ומרתק צפוי לנו היום (שבת) במסגרת הליגה האיטלקית. במוקד יהיו שלושת המשחקים של קבוצות הצמרת - אינטר, מילאן ויובנטוס. האלופה המכהנת נמצאת במרחק של 10 נקודות והיא יודעת שאסור לה לאבד נקודות. אולם אמש התברר כי אנדראה פירלו ייאלץ להתמודד עם סגל קצר יותר, כששלושה משחקני הקבוצה הושעו ולא יוכלו לקחת חלק בדרבי מחר מול טורינו.

מדובר בפאולו דיבאלה, ווסטון מקני וארתור, השלושה שהשתתפו במסיבה בניגוד להנחיות הבריאות. הם נקנסו על ידי יובה ולא נרשמו בסגל למחר. "הם יחזרו לאימונים עם הזמן", אמר פירלו. "אני קיבלתי את ההחלטה הזאת והמועדון עשה את השאר. דברים כאלה תמיד קרו, אבל עכשיו זה לא הזמן לנוכח מה שקורה בעולם. זה לא הזמן לדברים כאלה, אנחנו צריכים לשמש דוגמא".

הגברת הזקנה תחסר גם את מריח דמירל ואת לאונרדו בונוצ'י, שנמצאו לאחרונה חיוביים לקורונה. היא כעת במרחק של 10 נקודות מאינטר המוליכה, ורק ניצחון ירגיע קצת את המערכת וישמור על מאבק האליפות עוד קצת בחיים.

שעות ספורות לפני המשחק היוקרתי של העיר אוהדי הביאנקונרי ניסו לדרבן את השחקנים עם שלט נוקב במתחם האימונים שאמר: "אכפת לכם רק מרשתות חברתיות, ספונסרים וכסף. תתרכזו בדרבי ותראו שיש לכם ביצים"

במקביל, הנראזורי יתארחו אצל בולוניה ואצלם אין הרבה בעיות בסגל. הנושא העיקרי שאנטוניו קונטה מעט מוטרד ממנו זה איך שחקניו יחזרו אחרי פגרת הנבחרות, שכן הוא לא מעוניין במעידה שתאפשר למילאן להתקרב. "אחרי פגרת נבחרות זה אף פעם לא קל", הוא אמר. "אנחנו חייבים להמשיך איפה שעצרנו. יש לנו שלושה משחקים בתשעה ימים, הלו"ז צפוף, צריכים להיות זהירים".

מילאן מנגד תארח את סמפדוריה ואצלה חסרים לא מעט, כלל ברהים דיאס ורפאל לא'או. הרוסונרי נמצאים 6 נקודות מתחת לאינטר ויש להם עוד משחק אחד יותר. "מתקרבים לרגעים המכריעים של העונה", אמר סטפאנו פיולי. "עד כה כל מה שעשינו עזר לנו, אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים".