הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא נגמר: זלאטן יאריך את חוזהו במילאן

ההודעה הרשמית תצא בימים הקרובים. וגם: צ'להאנולו ליובה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.21 - 13:45

אליפות הליגה האיטלקית, אם נצטרך לנחש, כנראה תגיע לידיה של אינטר - מה שמאפשר למילאן ויובנטוס להתחיל "לפזול" לעבר העונה הבאה. הבוקר (שני), נחשפו בארץ המגף חלק מהתכניות של הגברת הזקנה והרוסונרי לקראת הקיץ הקרב ובא.

נתחיל, ברשותכם, במילאן. על פי דיווחים באיטליה, האדומים-שחורים בטוחים ביכולתם להגיע להסכם חדש עם זלאטן איברהימוביץ' והוא צפוי להאריך את חוזהו בעונה אחת. ההודעה הרשמית בנושא תצא בימים הקרובים. כזכור, החוזה הנוכחי של זלאטן יפוג בעוד כחודשיים והוא יחצה את גיל 40 באוקטובר - אבל זה לא מונע מקבוצתו להציע לו חוזה עד יוני 2022. העונה, הענק השבדי כבר 15 שערי ליגה ב-16 הופעות.

בטורינו, לעומת זאת, מחפשים פתרונות מחוץ לקבוצה. על פי דיווח של "מונדו דפורטיבו", יובנטוס עשויה לפנות לעוסמאן דמבלה, שחקן ברצלונה, שייתכן ויחפש התחלה חדשה בקיץ. אלא שבמקרה הזה, ליובה צפויה תחרות - שכן גם מנצ'סטר יונייטד, פ.ס.ז' וליברפול עוקבות אחר מצבו של דמבלה. חוזהו של הצרפתי מסתיים בסיום העונה הבאה, אבל בקטאלוניה מספרים שבארסה תנסה ל"היפטר" ממנו כבר בקיץ הקרוב כדי למנוע עזיבה בחינם.

בניגוד למו"מ המוצלח עם זלאטן, אצל הקאן צ'להאנולו המצב פחות מבטיח. באיטליה דווח הבוקר כי המו״מ לחידוש חוזהו תקוע, זאת מאחר וצ'להאנולו דורש שכר גבוה מזה שהרוסונרי מוכנים להציע. כתוצאה מכך יובנטוס בוחנת את האפשרות לצרפו והיא עשויה להחתים אותו בחינם בקיץ. למרות שמספר קבוצות מתעניינות בפליימייקר הטורקי, לפי 'סקיי' הגברת הזקנה נמצאת כרגע ב"פול פוזישן".