הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה נראה לי מוזר": על מה זלאטן הורחק?

מילאן סוערת בעקבות האדום: "השופט מחפש לגנוב את ההצגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.04.21 - 22:41
(GETTY)
(GETTY)

מילאן חזרה הערב (שבת) למסלול הניצחונות עם 1:3 בפארמה, שנתן לה מעט אוויר במרוץ להשגת הכרטיס לליגת האלופות. אנטה רביץ', פרנק קסייה ורפאל לאאו כבשו עבור הרוסונרי, שסבלו מדפיקות לב מואצות עוד קודם. הרגע שגנב את ההצגה הגיע בדקה ה-60, כאשר משום מקום זלאטן איברהימוביץ' ספג כרטיס אדום ישיר.

הדיווחים הראשונים שהגיעו מאיטליה סיפרו על דיבורים מיותרים של הכוכב לכיוון השופט, אך לאחר המשחק התברר שהשבדי הורחק מבלי שעשה הרבה. ברחבי הרשת פורסם וידאו של התקרית, בה נשמע אומר איברהימוביץ' לכיוון השופט פאביו מארסקה: "לא אכפת לך ממה שאני אומר? זה נראה לי מוזר". הדברים הגיעו לאחר שהשופט שרק לעבירה של האקן צ'להאנולו במרכז המגרש.

בתקשורת המילאנזית מאשימים את השופט פאביו מארסקה ש"תמיד מחפש לגנוב את ההצגה". גם המאמן סטפנו פיולי העיד שדיבר עם החלוץ, שלא הבין על מה הורחק: "דיברתי עם זלאטן. הוא שוחח עם השופט, אבל לא זילזל ובטח שלא העליב אותו. המשפט האחרון של זלאטן למארסקה היה: 'לא אכפת לך ממה שאני אומר?'".

בתוך כך, באיטליה מדווחים שזלאטן יחתום על הארכת חוזהו במילאן בעונה נוספת בימים הקרובים. המנהל המקצועי פאולו מאלדיני אישר: "כן, זה עניין של הפרטים האחרונים". ראוי לציין שבחודש אוקטובר הקרוב זלאטן יחגוג יום הולדת מספר 40.