"הסימנים ברורים": יובה "תיפטר" מרונאלדו?

הכוכב לפ.ס.ז', איקרדי וקן לגברת: ההצעה שהונחה על השולחן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.21 - 20:42
תחילת כתבה

יש לא מעט שמות נוצצים באירופה שעשויים להרעיד את השוק בקיץ הקרוב, אבל מעל כולם נמצאים שמם של ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו. הראשון אמנם כבר הבהיר שיחכה לראות מה מכינים עבורו בברצלונה, אך השני, כך עולה מהדיווחים באיטליה ובספרד, מתרחק מיובנטוס יותר ויותר ככל שעוברים הימים.

הפעם, הגיע תורו של ה"אס" הספרדי לתת תמונת מצב אודות מצבו של רונאלדו. "הוא רוצה לעזוב, הסימנים ברורים יותר ויותר", נכתב באתר המזוהה עם ריאל מדריד. "הוא מחפש אתגר חדש ואחרון לקריירה, מעולם לא ראיתי אותו כל כך רחוק מיובה. הבעיה היא, שלשני הצדדים יש סדרי עדיפויות אחרים - והם יודעים זאת".

ב"אס" הסבירו: ריאל אמנם נמצאת בראש סדר העדיפויות של רונאלדו, אבל ליובה יש תכניות אחרות - שכן השתחררות מהחוזה ה"שמן" של רונאלדו תפנה מקום לבנייה מחדש. עד היום לא הגיעו הצעות מפתות לשולחנה של יובה, אך בדיווח נאמר שהגברת מחפשת דרכים יצירתיות לסלול את דרכו למקום אחר. אחת מהן, היא עסקת חליפין עם פ.ס.ז': מאורו איקרדי ומויסה קן לארץ המגף, רונאלדו לעיר האורות.

עד שייקבל החלטה, רונאלדו נמצא בכותרות מהסיבות הלא נכונות. בין אם בגלל זריקת סרט הקפטן לאחר פסילת השער שלו במדי נבחרת פורטוגל מול סרביה במסגרת מוקדמות המונדיאל, או בין אם בגלל זריקת החולצה בסיום הניצחון על גנואה בליגה - שהוכיחה דבר אחד: כריסטיאנו רונאלדו, עושה רושם, מתוסכל.