הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חצה את הכביש: צ'להאנולו חתם רשמית באינטר

הקשר הטורקי יצטרף לאלופת איטליה, לתקופה של שלוש שנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.21 - 18:52

בכדורגל המודרני כבר כמעט אין סמלים. אם סרחיו ראמוס עזב את ריאל מדריד, בטח שמעבר של האקן צ'להאנולו ממילאן לאינטר הוא בהחלט אפשרי. וזה אכן מה שקורה ממש ברגעים אלו. הקשר הטורקי, שהודח יחד עם נבחרתו מהיורו, יחצה את הכביש ויחליף את האדום-שחור בכחול-שחור. כך הודיעה היום (שלישי) אלופת איטליה בחשבון הטוויטר שלו ברמיזה (מאחר והוא "חצה את הגשר").

היום

אתמול, אחרי דיווחים רבים בתקשורת האיטלקית, צ'להאנולו אישר את המעבר לאינטר לתקשורת הטורקית: "הגעתי לסיכום. אחתום על החוזה מחר". הקשר הטורקי צפוי להגיע כמחליפו של כריסטיאן אריקסן, שהתמוטט במדי דנמרק ולא יוכל לחזור לשחק כדורגל בליגה האיטלקית. מילאן הציעה לצ'להאנולו חוזה חדש, אך הוא העדיף להצטרף ליריבה העירונית. הקשר יעבור בדיקות רפואיות כבר מחר ויחתום לשלוש שנים בשורות האלופה הטרייה. אגב, האחרון שעשה את המעבר הישיר בין מילאן לאינטר היה אנטוניו קסאנו ב-2012.

צ'להאנולו הוא לא הכוכב הראשון שמילאן איבדה ללא תמורה בקיץ הנוכחי, לאחר שגם חוזהו של ג'אנלואיג'י דונארומה תם והוא יצטרף לפאריס סן ז'רמן. לעומת דונארומה לו כבר נמצא מחליף (מייק מניאן), הרוסונרי יצטרכו לפתוח את הארנק כדי למצוא יורש לפליימייקר המוביל את הקבוצה בשנים האחרונות. האקן סיפק יותר מצבים לחבריו לקבוצה מכל שחקן אחר בחמש בליגות הבכירות באירופה - 98.

נשיא מילאן פאולו סקארוני דיבר על סאגות דונארומה וצ'להאנולו, אותם איבד המועדון ללא תמורה: "אנחנו שמים גבול למשכורות השחקנים שלנו. הגשנו הצעה גדולה לדונארומה אבל זה לא הספיק. הוא ילד נחמד שימשיך את הקריירה בקבוצה אחרת, בזמן שמילאן מצאה מחליף מצוין אז הכל בסדר. צ'להאנולו? אותו הדבר לגביו. הגשנו הצעה אבל אם הוא מצא מקום שישלם יותר, אז יופי לו. הייתה לו עונה נהדרת והוא תמיד התנהג יפה: כולם חופשיים לעשות את הבחירות בהן הם מאמינים. מהצד שלנו אנחנו לא מאשימים אף אחד".