הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דונארומה נפרד: "חלק מהצמיחה שלי כגבר"

השוער הודה למילאן: "קשה לתרגם את הרגשות שלי למילים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.21 - 23:20
(GETTY)
(GETTY)

ג'יאנלואיג'י דונארומה, שגדל במילאן ולבש את מדי הרוסונרי מאז שהיה בן 14 וסומן כפנים של המועדון, סגר את פרק זה של הקריירה שלו. המצטיין של היורו, שצפוי לחתום השבוע בפ.ס.ז', נפרד הערב (שלישי) רשמית מקבוצת נעוריו.

"חלק מהבחירות קשות, אך הן חלק מהצמיחה שלי כגבר", דונארומה פתח את מכתבו והמשיך. "הגעתי למילאן כשהייתי קצת יותר מילד, במשך שמונה שנים לבשתי את החולצה בגאווה, נלחמנו, סבלנו, ניצחנו, בכינו, ושמחנו יחד עם חברי לקבוצה. עם המאמנים שלי ויחד עם האוהדים שלנו, שהם חלק בלתי נפרד ממי שהייתה המשפחה שלי במשך שנים רבות".

"במדי חולצת הרוסונרי גם השגתי ציוני דרך אישיים חשובים, כמו למשל את הופעת הבכורה שלי בגיל 16 בסרייה א'. אלו היו שנים יוצאות דופן שאני לעולם לא אשכח", הוסיף השוער הנרגש. "עכשיו הגיע הזמן להיפרד. זו בחירה שלא הייתה קלה ובוודאי שלא די בפוסט כדי להסביר את זה, או אולי אפילו לא ניתן להסביר אותה מכיוון שבקושי ניתן לתרגם את הרגשות העמוקים למילים. מה שאני יכול לומר הוא שלפעמים נכון לבחור בשינוי, להתמודד עם אתגרים שונים, לצמוח ולהשלים את עצמך".

"כל רוסונרי שפגשתי, מהיום הראשון ועד האחרון, תמיד יישאר בליבי כחלק חשוב ומהותי מדרך החיים שהפכה אותי למי שאני", סיכם דונארומה. "אני מאחל למילאן את כל ההצלחה האפשרית ואני עושה את זה מעומק הלב ועם כבוד לצבעים האלה, תחושה שהמרחק והזמן לא יוכלו למחוק".