הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלגרי הסביר: רונאלדו לא פתח בגלל כושרו

מאמן יובה שם סוף לשמועות על עזיבה של הפורטוגלי: "דיברתי איתו, הוא בסדר גמור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.21 - 00:11

רעידת אדמה או סערה בכוס תה? לשעות ספורות, נדמה היה כי הכדורגל העולמי בדרך לטלטלה נוספת. שבועות ספורים אחרי מעברו הסנסציוני של ליאו מסי מברצלונה לפ.ס.ז', כריסטיאנו רונאלדו עמד במוקדם של דיווחים על עזיבה אפשרית מיובנטוס. עם זאת, דווקא בגברת הזקנה דאגו לשדר עסקים כרגיל ולעשות סדר באירועים.

"כריסטיאנו בסדר גמור. דיברתי איתו, ובהתחשב בכושרו הנוכחי אמרתי לו שהוא יתחיל על הספסל ושנצטרך אותו במחצית השנייה", אמר מאמנו מסימיליאנו אלגרי בסיום המשחק נגד אודינזה והוסיף, "הוא היה זמין לנו וכשהוא נכנס הוא גם כבש. יש לנו עוד משחקים רבים וחשוב לנהל אותם נכון".

כזכור, לפי דיווחים רבים ברחבי היבשת הפנומן הפורטוגלי היה זה שיזם את הוצאתו מההרכב להתמודדות עקב רצונו לשקול את עתידו במועדון. בצל השמועות, ולפני שמסימיליאנו אלגרי שלל אותן, רונאלדו עלה לשחק בדקה ה-60 וכמעט היה חתום על שער ניצחון דרמטי בדקה ה-95. אך לצערו של הפורטוגלי, בדיקת VAR הובילה להחלטה לפסול את החגיגה של הביאנקונרי. בנוסף, חלוצה של יובנטוס קיבל את הכרטיס הצהוב עקב הורדת חולצה אחרי השער. אגב, מורת הרוח בקהל של יובנטוס נגעה גם להחלטה הגבולית של צוות השיפוט. הפינה לשיפוטכם.

עוד בנוגע לעתידו של הפורטוגלי, לא רק אלגרי שלל את השמועות על עזיבתו של רונאלדו. גם סגן נשיא הביאנקונרי, פאבל נדבד התבטא באופן חד משמעי בנושא: "לא צריך לייצר אירועי סנסציוני במקומות שאין כאלו. זו היתה החלטה שהתקבלה יחד עם השחקן. בתחילת העונה, באופן טבעי הוא לא נמצא בשיא כושרו. המאמן מנסה להשתמש בהרכב הטוב ביותר שעומד לראשותו בשלב זה, לדוגמא קייליני יישב היום על הספסל גם כן. ההחלטה שהתקבלה היא הטובה ביותר מקצועית היום. אני יכול לאשר ב-100% שרונאלדו ישאר ביובנטוס העונה".